Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Drenadar #41 üzenetére

    Nagyon félreértesz valamit és nem ragadt meg a lényeg a dologban.Elavult szar az ADSL hogyne , csak vidéken még ez sincs mindenhol, hanem van vezeték nélküli netszórás helyi kábelszolgáltatónál.Röhejes volt olvasni ezt a leszólást a vidék felé.
    Invitelnél ponzt hogy van garantál sávszél. Egy gond van , hogy a középcsomag (ami 5 MB és csúcs csomag ( ami 10 MB) között pontosan 3 MB van a valós letöltési sebesség között.Amiért fizetsz 40% -kal több pénzt. Érthetőbben 5 megás netnél tudja a rendszer hozni az 5 megát de a név szerint 10 megásnál csak 7-8 megát tud. Aláírva 1 évet kisebb csomagra lefele már nem tudsz módosítani, magyarul beszoptam.
    Ja és igen adjanak névre szóló ajánlatot, igen is mondják meg , hogy adott terülten mennyi a minimum és akkor ne 10 megás netre írassanak alá, hanem hozzanak be 8 vagy 6 Megás netcsomagot vidékre , és ehhez mérten szabják meg az árat. ahol elavult fos ADSL van szerinted.
    Ne kérjenek több pénzt tőlem lassabb netért mint máshol a gyorsabb optikai kábeles netjükért. Nem irigykedem én senkire, én az árat sokallom.Igen is legyen arányos fizetés egyazon szolgáltatónál., ha gyengébb szolgáltatást tudnak csak nyújtani azonos összegért, vagy túrják fel igen az egész országot és fejlesszék a rendszert. nem egy porfészekben lakom, hanem egy kisvárosban, ahol nincs konkurencia igazán, monopol helyzetben tolják és ki vagyunk szolgáltatva nekik.Persze meg egy bilit az ágyamhoz is szeretnék.
    Amúgy meg az ínvitel pont, hogy ezeknek a vidéki kis városoknak köszönhet elég sokatt mert nagy városon a DIGI és UPC mellett labdába sem rúg nagyon az áraival.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák