Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.J. András

    őstag

    Végre egy a médiumokban is gyakrabban látható és hallható személyiség is beáll az ügy mögé.... KÖSZI TIBI, ÉN VELED VAGYOK.... :K :R

    Nálam a DIGI kábelen olyan 2÷3 havonta valami gubanc lesz a rendszerben, és leesik az általában 20÷25Mbit/sec-es vonalam olyan 2÷3 Mbit/sec-re. Ilyenkor levelezés stb., de legutoljára rendesen 1 hetet kellett várnom, mire csináltak vele valamit.
    Speciel egész hétvégén nem volt NET, utána hétfő kedd és szerda is csak 1÷2 Mbit/s.... levelek, telefonok, és semmi elnézést, mi hibánk volt, vagy éppen akkor ebben a hónapban fél havi számlát fizessen.

    Nekem néha tele a tököm az itteni "szolgáltatókkal". Ezeke a pöcsöket ki kellene küldeni rendes piaci versenyre (lsd. Németország), ahol mondjuk Arcor-os előfizetésem volt, de annak ellenére hogy "Közleményben jelezték a hosszabb leállást", reklamációm után 1 hónapot jóváírtak a számlámon, 29,90€-ot. Az már szolgáltatás. Vagy ha este nyügöm volt, már másnap reggel ott volt a szervizes, aki beállította a VoIp-et. És ez 2005÷2008 között.... azóta idehaza még a csíra szintre sem értek el egyes szolgáltatók.

    Szóval HAJRÁ TIBI, küldj egy jegyet a showba :) :))

    [ Szerkesztve ]

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák