Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #51736960

    törölt tag

    válasz DummyBoy #30 üzenetére

    nem véletlen a watch dogs gyenge pc-s teljesítménye, egy befejezetlen fos bughalmaz volt az egész, nem csoda, hogy nem vették... azért a pc-sek jobban megnézik, mire költenek.
    lehet pc-n is nagyon durva eladásokat produkálni, de ahhoz tényleg minőségi cuccot kell gyártani, az meg nem megy mindenkinek :)

    lehet olvasgatni az user review szekciót, egyből világos lesz, miért nem kellett a wd a kutyának se pc-re:
    http://www.metacritic.com/game/pc/watch-dogs

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz DummyBoy #30 üzenetére

    NPD felmérés... Csak az Egyesült Államokban eladott fizikai példányokat mutatja. EZ olyan, mintha én meg azzal példálóznék, hogy keresek egy listát a világ legjövedelmezőbb F2P címeivel és azt mondom, hogy a konzolok halottak mert 10ből 9 cím PC-s (FF XIV valószínűleg rajta lenne).

    "De hogy belátható időn belül abból SEMMI nem lesz, főleg nem 300 dollárért, az tuti .."
    Már majd 1 éve lehet venni a Dev Kit 1-et és már egy ideje a Dev Kit 2-őt, ami valóban nem 300 USD, hanem 350. Tele van a youtube is idiótákkal akik OR-el bohóckodnak.

    TrackIR-t meg nem tudom, hogy vettél annyiért, én a 4est vettem 40ezerért kb 2 éve.

    @Mister_X : "Ha meg valaki azt állítja, hogy egy Blacklight Retribution, League of Legends vagy War Thunder egy lapon említhető az Uncharted, God of War szériával, a The Last of Us-szal vagy a Metal Gear Soliddal, azt kiröhögöm. "

    Mindegyik játék. Értem én, hogy mondjuk van akinek egy történet vezérelt, lináris TPS a mérvadó, de Romero üzleti szemszögből beszél és hidd el, hogy onnan tekintve ezek mind pusztán termékek amiknek célja a profit termelés, ergó édes mindegy, hogy van egy játéknak története, egyjátékos módja (amúgy War Thundernek van BTW) vagy szerethető karakterei, a lényeg, hogy kiszolgáljon egy fennálló igényt és így pénzt hozzon.

    "Friss címekből jelentősen többet adnak el konzolokra, "
    És? Senki se mondta, hogy most 0-ra estek a konzol eladások.

    [ Szerkesztve ]

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

Új hozzászólás Aktív témák