Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telya

    aktív tag

    válasz Greg-o #127 üzenetére

    amikor hasznaltam, 2 eves konstrukcio volt, maga a telefon pedig alig volt tobb 1 evesnel. egy 1 eves telefon mar olyan elavult az apple-nel hogy nem szabad csodalkozni ha hasznalhatatlanul szar szoftvert adnak ki ra? es ha ilyet kiadnak ra, az kinek a hibaja ha nem az apple-e? egyebkent az osszes letezo iphone-bol legalabb 5 darab megfordult mar a kezeim kozott, szoval nem igazan mondhatod, hogy nem ismerem oket :)
    az pedig, hogy "az iOS egy korlátozott szar" egy teny. egy teny nem arra valo, hogy barkit meg kelljen gyozni vele, mert nem vitakerdes. egy teny csak ott van, es mindenki azt kezd vele, amit akar. az en reakciom az volt, hogy eladtam az iphone-t es megcsak meg se fordult a fejemben, hogy valaha is ujra azt akarjak hasznalni, de ahany ember, annyi szokas. az, hogy rengeteg embernek eleg az iphone, az nem az iphone-t jellemzi, hanem sokkal inkabb a rengeteg embert, akiket sok mas is jellemez amugy, aminek a jeleit sok helyen eszrevenni.

    GALARDO: ha engem akarsz kirohogni, amiert nem vagy arra kepes, hogy egy ertelmes, nyelvtanilag helyes magyar mondatot osszerakj, akkor nyugodtan. egyeb esetben en nem eroltetnem tovabb ezt a dolgot a helyedben.

Új hozzászólás Aktív témák