Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telya

    aktív tag

    válasz Inarus #121 üzenetére

    nem annak a velemenye nem szamit akinek ios-e vagy wp7-e van, hanem aze nem, akinek fogalma sincs, hogy mirol beszel es ugy probal meg vitatkozni. az, hogy a ketto jelen helyzetben egybeesik, az csak egy (kozel sem veletlen) egybeeses.
    hogy mifele eszosztasrol es zatonyra futasrol beszelsz, arrol megcsak elkepzelesem sincsen, valoszinuleg valahogy egeszen mashogy ertelmezed a dolgokat, mint ahogy a valosagban vannak. semmifele valaszt nem kaptam es legalabb 3szor kifejtettem, hogy miert nem, ha eddig nem sikerult megertened, akkor tenyleg felesleges megszolalnod egyaltalan, mert nyilvanvaloan fogalmad sincs hogy mirol beszelek.
    nem flamekeltesert jottem, hanem a cikkben szereplo nyilvanvalo baromsagot kerdojeleztem meg. ha szerintetek ez igy rendben van, nyugodtan hagyjatok benne, illetve irjatok meg sok ilyen baromsagot, kivancsi vagyok mikor vegzi az oldal a bors es blikk szinvonala alatt, latszolag mindent megtesz, hogy ebbe az iranyba "fejlodjon" az oldal.

    #122: en sem tudom, hogy miert kuldtek, es amikor megkerdeztem, a valasz altalaban egy ujabb kitiltas volt barmifele ertelmes indoklas helyett. azt hiszem ehhez nem is fuzok hozza semmit, ez is kivaloan belepasszol az oldal szellemi "fejlodesebe" amit az elobb felvazoltam.

    #123: akkor most olvasd el szepen, lassan megint, hogy mit is irtal, aztan gondolkozz el rajta, hogy ki tud olvasni es ki nem, aztan nevesd ki sajat magadat.

Új hozzászólás Aktív témák