Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #08052480 #32 üzenetére

    "Nah, halalmadarak akadnak mindenhol, de ezt a karogast inkabb az elejen lett volna hiteles elsutni, nem akkor, amikor engesztelik ki a vasarlokat."

    Igazad van, adnak ingyen DLC-t. Most aztán leborulok az Ubisoft elé és jól beka...

    "Azt meg vegkepp nem ertem, milyen logikai utveszton keresztul sikerult a Unity alapjan megjosolnod, hogy a Division nem er penzt."

    Nagyon egyszerű: Az Ubisoft is kezd belecsúszni abba a trendbe, amit az EA művel. Félkész, bugos, jóformán béta állapotú játékokat adnak ki és csak reménykednek benne, hogy nem lesz túl nagy a vásárlói elégedetlenség. Ha mégis, akkor adnak ajándékot engesztelésül és az olyanok, mint Te, ezzel megelégednek és lezártnak tekintik a dolgot. Gondolom te visszajársz a henteshez aki már sokadszorra adott el büdös húst, hiszen kiengesztel egy cserével.

    Remélem azért megengeded, hogy jogom legyen nem megvenni valamit (vagy ha igen, akkor majd jóval később, egy Steam akcióban vagy ilyesmi), ha a kiadója bizonyítja, hogy nem képes megjelenésig rendesen összerakni a játékot. Köthetünk egyébként fogadást arra, hogy a Division is tengernyi buggal fog kijönni és én örülni fogok annak, hogy nem fárasztom magam vele.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #08052480 #34 üzenetére

    Felőlem kiállhatsz harcosan egy nagyvállalat mellett, de én nem közöltem egyebet magánvéleménynél. Ha neked tetszik az, hogy ma már egyre több játékot adnak ki bugosan és félkészen, akkor legyen, nem mondtam, hogy nincs hozzá jogod. Vedd meg, várj a patchekre és tapsolj az engesztelésül kapott ingyen DLC-hez, aztán menj fel egy fórumra és ugasd le azt akinek ez nem tetszik.

    "Szoval az iden megjelent 5 AAA jatekuk kozul egy bugos, ezert innet kezdve az osszes az lesz."

    Tényleg ennyire gyorsan akarod a vitát odáig silányítani, hogy máris a mondatelemzéshez kell nyúlni? Idézet magamtól: "Az Ubisoft is kezd belecsúszni abba a trendbe, amit az EA művel." Az EA-től már megszoktuk, hogy egyetlen normálisan befejezett játékot sem tudnak kiadni. Ha az Ubisoft így folytatja, ugyan oda jut.

  • gianni85

    veterán

    válasz #08052480 #36 üzenetére

    Másik játékot csak a season pass (vagy gold edition) vásárlók kapnak. Akik szimplán megvették a játékot azok "csak" az első DLC-t kapják meg ingyen. Több a semminél, de azért nem egy nagy wasistdas

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #08052480 #36 üzenetére

    Na jó, de mire megyek a csere játékkal, ha mondjuk amik érdekelnek már amúgy is megvannak (esetleg egyik sem érdekel közülük)? Váltsam be valamire ami nem izgat? Mi lesz azokkal, akik remélték a Season Pass DLC-ket? Akkor most a DLC-k is törölve vannak vele együtt (amiket persze előre beígértek), vagy lehet majd a kifizetett Season Pass ellenére külön megvenni őket, mert az Ubisoft inkább becserélte a Pass-t egy másik játékra?

    Nekem ez az egész visszás. Ahelyett, hogy az Ubisoft korrekt módon (a fogyasztóvédelmi törvényeket betartva) visszatérítené a pénzt, inkább ad cseréket, nem törődve azzal, hogy mi van ha valaki a cserével rosszabbul jár.

    Anno az EA is ezt csinálta a SimCity-vel és örülök, hogy nem vettem meg a játékot, mert momentán semmi nem volt Originen amit nyugodt szívvel választani tudtam volna. Ami érdekelt az már megvolt, ami meg nem érdekel az nem vigasztal. Nekem a csere még akkor is egy vitatható megoldás ha éppen tudok választani valamit ami érdekel.

    Inkább arra kellene törekedni, hogy a játék a lehető legjobb minőségben kerüljön a boltokba. Bugok mindig vannak, régen is voltak, de azért nem ilyen mértékben. Ha valami mondjuk 2003-2005 körül jött volna ki ilyen minőségben, azt az összes szaklap besorolja bóvliba, bugos szartengerek közé... ma már sajnos ez teljesen hétköznapi, pont a legnagyobb kiadók játékainál, ahol feszített menetrendet kell tartani, nem lehet csúszni semmivel, mert akkor az a következő projekteket is tolja. Csakhogy a rendszer egészen biztosan nem jó ebben a formában, itt vállalati szinten van probléma. Tanultam vállalati minőségbiztosítást és ez így egy nagy nulla. Csak annak köszönhetik, hogy nem üt vissza ez am unkaminőség, mert elég erős marketing gépezet van mögöttük és így is fogynak a játékok, tehát a vásárlók nem akarják megmutatni a kiadóknak, hogy ez nem tetszik nekik (vagy épp ezen szocializálódtak és ez már nekik természetes).

Új hozzászólás Aktív témák