Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #35 üzenetére

    Na de en sehol nem mondtam, hogy ez rendben van. En azt mondtam, hogy ezen nincs semmifele meglepo, ugyanis egy rakas jatek jon ki hasonlo, vagy rosszabb allapotban, es a vasarlok nem kapnak semmit, csak igeretet egy patchre.
    Ebben az esetben engeszteles is jar (es nem is akarmilyen, ha az osszes AC vasarlo kivaltana FC4-re, az mar ket szamjegy hat nulla elott), szoval erdekes olyat olvasni, hogy jatszhatatlan (mikor minden cikk es forumos beszamolo tanusitja, hogy nem az) es, hogy ezert nem lehet bizalmat szavazni egy masik, az AC-s csapattol teljesen fuggetlen fejelsztoknek, mert azt is az Ubisoft penzelte.
    Egyebkent nem tapsolok, engem nem erint, nem is fog mert nem erdekel a szeria es nem is azert irtam, mert mindenaron fenyezni kivanom a nevuket - de ha mar egyszer igy mukodik az ipar, es egy AC-nek percre pontosan meg kell jelennie evente, az engesztelo lepes mindenkepp szimpatikus.

    Tényleg ennyire gyorsan akarod a vitát odáig silányítani, hogy máris a mondatelemzéshez kell nyúlni?

    Na es az jobb, hogy egyetlen jatek alapjan probalsz altalanositani? Egy bugos jatek utan trendet vizionalizalni meglehtosen pesszimista hozzaallas es tavolrol sem eletszeru.

Új hozzászólás Aktív témák