Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Stauffenberg #29 üzenetére

    FC4 optimalizált, szép, és bugot nem nagyon láttam még benne :U

    Unity a 3. patch-el már nem bughalmaz (vannak vele gondok, de az npc-k nem úgy viselkednek, mint higgs boson-ok a részecskegyorsítóba), tűrhető szintű hibái vannak, amik a játékmenetet nem befolyásolják.
    Emellett hiába álltam úgy hozzá, mint a világ legbugosabb játékához, a történet 2 perc alatt megfogott, és 3 órát játszottam egyhuzamban.

    Crew pedig egy érdekes játék, és az is elég optimalizált, bár nekem szvsz nem annyira jön be, legalábbis nem tudnék vele minden nap időt tölteni.

    Division pedig előrendelés lesz :)

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #29 üzenetére

    Nah, halalmadarak akadnak mindenhol, de ezt a karogast inkabb az elejen lett volna hiteles elsutni, nem akkor, amikor engesztelik ki a vasarlokat. Nem probaltam az aktualis Assassin's Cod-ot, de a beszamolok alapjan nagyon tavol van a jatszhatatlantol, bugos vagy rosszul futo jatekok pedig mindig is voltak es mindig is lesznek. A Unity uj hardverre jott es nem az a szeria ami megengedheti maganak a kesest az ambiciok meg tul nagyok voltak, hat nem lett az igazi. Csak szamtalan jatek jart igy az utobbi evekben - es az az elonye annak, hogy egy oriasceg a kiadoja, hogy meg pl egy Dark Souls-nal (na ott tenyleg akadtak jatszhatatlan reszek) nem tehet mast a user mint var a javitasra, itt kapnak ingyen dlc-ket es friss, teljes aru AAA jatekot. Igazad van, rohadt Ubisoft.
    Azt meg vegkepp nem ertem, milyen logikai utveszton keresztul sikerult a Unity alapjan megjosolnod, hogy a Division nem er penzt. Az egyetlen kozos pontjuk, hogy az Ubi penzeli a fejlesztest - vagy attol felsz ott is eroltetni fogjak a minel korabbi megjelenest? Biztos ezert lett eltolva egy egesz evvel a megjelenese.

Új hozzászólás Aktív témák