Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz bambano #31 üzenetére

    Dehogynem járul hozzá. Ott írom, hogy arra elég, hogy felvegyenek. Utána már csak rajtad múlik.:)

    Hiftu: Miért, szerinted a betanítási idő mire való? Egy jó programozó átlagban két év alatt "készül el" nálunk, utána képes önállóan jól dolgozni a cégnél, s 5-6 év mire senior lesz és válik nagyjából bármire bevethetővé (ahol az új dolgokba szintén bele kell persze tanulnia). És ez baromira független az előképzettségétől.

    MCGaiwer: Hát nézd, tíz éve programozásból élek, elvileg akként is végeztem, meg még valami ilyesmiből is végeztem valami doktori iskolát. A való élet nem az, amit ott megtanulsz. Pl. elárulnád nekem, hogy egy autosar megértéséhez miben segít az anal IV vagy a design template-ek ismerete? Vagy úgy bármi amit az egyetemen tanultam? Esetleg HPC programozásnál melyik könyvet vegyem elő? Diszkrét matekot? Esetleg .net architectúra review-nél melyik jegyzetem nézzem? Vagy éppen amikor megkérdeznek, hogy adott feladatra milyen alm rendszert vezessünk be, akkor melyik egyetemi órára asszociálják? Nyilván vannak olyan területek, ahol az ilyesmik számítanak és nagyon jól jön az erős gráfelmélet és gyakorlati tudás pl. egy nng algo tervezői felvételinél, de ez az esetek 0,001%-a.

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák