Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz dajkopali #20 üzenetére

    Igen, péntek délelőtt mifelénk Pécsett is kongott a most már MIK épülete. Nappalisként viszont volt előadásom valami logisztikai tárgyból, ami este 18:30-kor kezdődött, kb. 2 lukasóra után. Remek volt, mint villamos hallgató rohadt érdekes volt számomra és persze katalógus is volt mindig meg még figyelni is kellett mert nem volt egyszerű...

    Amúgy ami neked könnyen ment a fegyelmezés terén, az bizonyos tanároknak egyszerűen nem megy. Nekünk is volt ilyen, azokon az órákon mindig ment a zsivaj. Előfordult olyan is, hogy a tisztelt infó hallgatók kannás bort hoztak be a ZH-ra (már ittasan érkeztek meg) és olyan lármát csaptak, hogy miattuk a ZH-t is újra kellett írni.

    Egyébként a legkeményebb katalógus rendszer az az egyik volt tanárnőm fejében létezett. A beiratkozás hetében már arcról tudta a felvett 130 emberből, hogy ki nem volt ott azon a héten a villanytan előadáson! Na az a kemény! :)

    pekfiu: kari / összkari rendezvény látogatása időnként felmentést jelentett a másnapi ZH alól, még a legkeményebb tárgynál is volt ilyenre példa. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz dajkopali #20 üzenetére

    Valószínűleg nem olyan gyilkos a szak. :) Nálunk aki nem járt be előadásra, az csúnyán megszívta. Mindig bent volt a beiratkozottak 95%-a.

    (#12) ysengrin: VIK-en nem csodálom. :D Viccet félre téve, én kb ismerek 1-2 embert aki dolgozik az egyetem mellett, pedig a többség akit ismerek, örül ha kap ösztöndíjat. Mondjuk van olyan eset is, mikor a srác mindent tud, de inkább a koliban ül.

    [ Szerkesztve ]

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák