Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carambola

    tag

    válasz mAtThEw0319 #175 üzenetére

    Sziasztok!

    Nem agitálok a T-mobile mellett, nem vagyok az ügynökük,nekem egyszerűen jobb és főleg olcsóbb volt a már meglévő előfizetésemre újra vállalni a 2 évet, és nem fizetni semmit a tab-ért.
    Szerintem havi 1 Gb nem lesz elég, de majd ezt úgyis mindenki maga tapasztalja, vagy nem.
    Nekem a telefonálásnál, vagy Skype-nál nagyon halk a mikrofon, a másik fél alig hallja amit mondok. Keresek egy olyan app-ot amivel lehetne emelni a mikrofon hangerejét, sajnos ezt a gép beállításában nem lehet beállítani.

    Persze nem fogok az utcán rohangálni és a fülemhez tartani egy féltégla méretű készüléket ez röhejes lenne.
    Ellenben lehet olyan helyzet, hogy a Skype-on szívesen beszélnék valakivel kihangosítva.

    A GPS, mióta először kb 10 percig tökölt a hold kereséssel, úgy talál holdat 5 mp alatt, mint a villám, úgy látszik ahogy a tesztben is olvasható volt, csak az első alkalom tart sokáig (nagyon sokáig) Persze lehet, hogy ha egy távoli helyen akarnám, hogy holdakat találjon, újra sokáig tartana, míg a holdak helyzetét újra kalibrálja.

    A Dolphin HD más is ajánlotta, kipróbálom.

    Ez a belső SD memória nekem is nagyon furcsa volt. Lévén nem látni benne SD kártyát, és mégis annak látja. Én egy 16 Gb-os kártyát tettem bele, szépen működik. Ma beüzemeltem a Hi Suite programot is, szépen szinkronizál vele, már ha erre szükség van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák