Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mAtThEw0319

    aktív tag

    válasz Carambola #174 üzenetére

    Üdv!

    Először is köszi, hogy leírtad, hogy miket érdemes legelőször felrakni a készülékre. Sokat segítettél.
    Másodszor: lennél oly szíves és megmondanád, hogy a flash player feltelepítésével bármilyen flash videó lejátszó -t megjelenít ? Gondolok például az indavideó -s lejátszóra vagy a megavideo -sra. Ha ezeket letudnád tesztelni azt nagyon szépen megköszönném. :K :B
    Harmadszor: hát igen... a szolgáltatós témához szólnék még hozzá. Tájékoztatlak, hogy az Invitelnél egyszeri 5 ezer forintért (a futárnak kell adni) és 2 éven át havi 990 Ft-ért bérelhetjük a tabletet. Ami azt jelenti hogy 28760 Ft-ba kerül. (ez a tablet a t-mobilnál 70.000 Ft-ba kerül) 2 év múlva meg már olyan tabletek lesznek, hogy ezt majd a kutyának se fog kelleni kb.. el se tudod majd adni.. szóval nagyon is megéri az Invitelnél a plusz 2 év hűség. Szerintem !!! Jah és a legfontosabb... Plusz havi 1100 Ft-ért 1GB-os netet használhatunk korlátlanul, ami azt jelenti, hogy ha az adott hónapban elhasználtuk az 1GB-ot akkor csak lekorlátozzák a sebességet. Szóval összesen havi 2090 Ft-ért miénk a tablet egy irtó jó mobilinternettel. És az internetet szerintem a 2 év hűség után még simán lehet kérni... a készüléket meg vissza kell adni, ha jól tudom. De nem is érdekel... mert 2 év múlva már ezerszer jobb tabletek lesznek :D Csak ennyit szerettem volna.

Új hozzászólás Aktív témák