Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Csapoati #36 üzenetére

    Tudom miről beszélsz, nem egyszer kaptam meg én is a hitetlenkedő, felháborodott kérdést nevezetesen azt hogy "jéjjjzusom, hogy néz már ki az a felület?!", amikor korombeli huszonéves hölgyemény ránézett a 820-amra. Hozzá tartozik hogy aki ez alapjan választ telefont 50e alatt az meg is érdemli, mivel ezzel sokszor valós funkcionalitást áldoz fel egy kis csilli-villi UI-ért.
    Nem azt mondom, hogy a Lumia mindenkinek jó választás. De egy nagyon jó alternatíva lenne nagyon sok embernek, viszont ha még meg sincs említve a konkurencia mellett az előnyeivel és hátrányaval együtt akkor nem veszik számításba. Pont a hozzá nem értőknek és kezdő okostelefon tulajoknak lenne jó, akik meg el sem gondolkoznak rajta mert nem nagyon említik, és emellé még fújj-de-undi is.

    Bevallom nekem is jobban tetszik egy szépen témázott Nova Prime, mint a csempék. Csak a csempe még mindig gyors, működik, nem akad a billentyűzet, és (nem gondoltam volna hogy valaha ilyet mondok) a görgetés-nagyítás villámgyors az IE-ben... a hasonló árú droidjaim meg már akadtak Ennyi használat után, az előbbi műveletek már mind problémásak voltak.

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák