Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iskir

    csendes tag

    válasz Tomacko #22668 üzenetére

    Támogatlak kolléga !Beszélhetsz itt, olyan mint, ha a falnak beszélnél. Van itt sok gps szakértő, aki még csak telefonon használt gps t. Én is javasolnám a neten fellelhető gps témakörben lévő cikkeket, csak, hogy képben legyenek a működéssel az emberek. Csak egy érdekesség, a rendszert üzemeltető amerikai hadsereg, bármelyik pillanatban lekódolhatja a gps műholdakat( a pontosságot most is lerontja a civil eszközök részére) és innentől a szuper lg telefonod is meg lesz halva. Amúgy ha csinálsz egy factory resetet és se internet, se wifi,( a factory resetre azért van szükség a teszthez, hogy az eltárolt agps adatok törlődjenek) nemhogy a pincébe nem talál jelet, de még kint a nyílt ég alatt is megizzad majd, magyarul jó néhány percbe beletelik, mire jelet fog a telefonod, nyuigodtan kipróbálhatod, ha van kedved. Egyszer régebben vettem a fáradságot, hogy leírjam ide az agps működési elvét, még egyszer nem teszem. Rá lehet keresni a neten. Ezért van az, hogy a telefonok gyorsabban találnak jelet, mint a profi gps eszközök. De ahol azok még vidáman működnek a telefonok, már elvérezhetnek. Aki üzemeltette, már mindkettőt egyszerre, az tudja ezt. Aki meg nem az állítja, amit gondol, vagy hinni szeretne. Mármint, hogy az ő szuper telefonja tudja ugyanazt, mint mondjuk egy 100-150 ezres céleszköz. Amúgy nekem török B635 el semmi gond a telefon gps ével. B 511 en néha volt gond, egy újraindítás megoldotta, valószínúleg ezért ez szoftveres hiba volt, időnként összeakadt benne valami.
    [link] ezt érdemes elolvasni.

Új hozzászólás Aktív témák