Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Švejk

    őstag

    válasz LAStar #1054 üzenetére

    Igen, már mindkettőt úgy ismerem már mint a tenyeremet, talán még jobban, mert azt nem szoktam naphosszat nézegetni, ezt a két cuccot meg igen :D
    Kipróbáltam, és a gyengébb kijelző+jobb proci nyilván gyorsabb mint a WVGA+gyengébb proci. Nem tudom, nekem a G300 nem tűnt túl folyamatosnak. OK, nyilván kiállítási darab, de sok alkalmazás se volt rajta megnyitva, semmi se indokolta volna, hogy a mellette ülő WFS gyorsabbnak érződjön. Jó, persze nem borzasztó, semmi tragédia, de egy Live lényegesen gyorsabbnak hat. Persze ez se mindig mérvadó, mert 1,4 Ghz procival az OT-995 is képes akadozni. Meg elég sokat játszanék rajta, kihasználnám a Marketet, és ki tudja, milyen appokat hogy visz el még 2 év múlva a G300?

  • #14121216

    törölt tag

    válasz LAStar #1054 üzenetére

    Hát, ezzel nem értek egyet!!! vagyis félig: az igaz hogy a Huawei G300 gyári lejátszóval és gyári fülessel elég alsó-kategóriás, de Mortplayerrel és SoundMagic PL11 fülessel jobban szól!!!
    Munkatársam Live-jára rátöltöttük a MortPlayer-t, s az ő MH410-es gyári fülesével tök ugyanúgy szólt mindkettőn ugyanaz a szám.
    Konklúzió: az androidos rendszereken a zene minősége csak és kizárólag szoftver és füles függő!!!

    4 sarkos Launcher meg megy a G300-on is, sőt: Sony Bravia Engine is van már G300-ra!!!
    (Forrás MoDaCo)

    Hozzáteszem azért, a Live szebb kinézetileg (legalább is szerintem), erősebb a hardvere, de a mai programok/játékok nem fognak ki a G300-on sem. Hogy mi lesz 2 év múlva... az egy más kérdés, addigra legtöbb ember úgyis lecseréli a telóját egy az akkori kornak megfelelőre...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák