Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Casmir

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.
    Lassan egy éve meg van a telcsi, nem vagyok nagy guru benne, így nem is bántottam, gari vesztés miatt sem és a hozzáértés is hiányzik. :D

    Viszont márciusban meglepő módon a 8 Gigás memória kártya egyik pillanatról a másikra elszállt.
    Zenét rendszeresen hallgatok róla, és fényképezés által vettem észre, hogy nem nyitja meg a képeket...mintha üres lenne a kártya.
    Fényképezéskor meg nem menti el.
    Számítógépen is üresnek tűnt, de nem lehetett rá írni, sem leszedni a rajta lévő állományt.
    Kaptam másik kártyát, 2 Gigásat, és tegnap ismét kezdődött ez a cirkusz.
    Fényképezni akartam és közölte a telcsi a 1,42 G szabad tárhely mellett, hogy nincs több hely.
    Törölni akartam, 3 db kép törlés után közölte, hogy vagy azt, hogy nincs több hely, vagy csak simán SD kártya nincs csatlakoztatva.
    Mikor a kártya biztonságos leválasztására mentem rá, akkor sikerült, majd csatlakoztattam, és minden a régi állapotban volt. Amit előtte töröltem ott volt.
    Ezt elég sokszor eljátszottuk...majd beraktam a számítógépbe, és láthatóan ott van a kártyán a képek, zenék, de nem lehet megnyitni, sérült, nem hozzáférhető.
    Sem törölni, sem rátenni nem lehet. Tallózni lehet, de megnyitni nem.:-(

    Ennek köszönhetően a csengőhangjaim is hol vannak, hogy gyárit állít be.:-(

    Most egy másik SD kártyát kaptam, de ma már megint láttam napközben, mikor a kijelzőt feloldottam, hogy kiírt, az SD kártya biztonságos eltávolítás előkészületben....biztonságosan eltávolítható.

    Tudja valaki, hogy ez minek köszönhető?
    Esetleg valami vírust benyeltem?
    Vagy a letöltött Camera360, most meg más van...progi cseszi szét a kártyát?
    Esetleg a gyári szoftver annyira régi, hogy már így áll bosszút rajtam, amiért nem teszem fel az ICS-t?!
    Vagy szaladjak a szervizbe, amíg még garanciális a telefon?

    Köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák