Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • workin

    senior tag

    válasz Monos84 #8963 üzenetére

    - Megerősítelek, benne van Joe romjában a smartassv2, ami viszont érdekes hogy az I/O ütemezű NOOP helyett cfq, nemtudom mi okból, vagy Joe válaszol rá, vagy utánna keresek ...
    - A kamera appok működnek, de azokkal eddig sem volt gond..a fényképezés gyors és gördülékeny(procamera,camera zoom fx mennek)
    - hang bőven letesztelve, hívások érthetőek nem zajosak, mikrofonon rendesen hallottak.
    (ami viszont érdekes hogy az APP -ok hangja mintha egy picivel halkabb lenne, nemtudom hogy vezérelhető e külön a 2 hang (beszéd, csengetés,appok), és nem hangerőszabályozóból, annál 1-2 vel feljebb kéne vhogy tolni.De szerintem sokaknak még ez is hangos lesz).
    - Wifi jó, váltogatom folyamatosan (meló, otthon,hotspot)
    - fényerő szabályozás is működik, tuti mert engem idegesít, és az volt ma az első amit kikapcsoltam.(én majdnem 100%-on használom folyamatosan).
    -Nem, nem akad sem feloldásnál, sem hívásnál. Ráadásul ráakadtam egy gyöngyszemre, ezzel a launcher-el nekem élmény a telefon, letisztult egyszerű. [link]
    Az LWP élő háttérkép nem ? és elég sokat is eszik, nem csoda hogy kell neki a 320mhz :)
    - Braviaval minden tovább javítható, ez is, szal használd majd bátran ha felrakod Joe romját.

    Ha gond lesz jelzem, de egyenlőre kiváló, nem is néztem ma meg a Modaco- t :)

Új hozzászólás Aktív témák