Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monos84

    tag

    válasz Chev #7571 üzenetére

    Szerintem a CM 10.1 (4.2.1) megfelel már minden napos használatra. Majd egy hete van fent, belakva.
    320Mhz - 1113Mhz / SmartassV2 a CPU beállítások, I/O ütemező pedig Deadline.
    Akadás nem igazán van, ritkán mondhatni. Fagyás csak játék alatt volt vagy 3x de szerintem azért mert akkor 1228Mhz-ig volt skálázva a CPU. Ezt az én telefonom egyik ROM-al se tolerálja :/
    GSM rész is rendben, nem panaszkodtak a hívás minőségére, WiFi is teszi a dolgát, BT-t nem próbáltam.
    Kamera gyári része elindul, de nem használom, Camera ZOOM FX teszi a dolgát!
    Olyan 150-160Mb mindig van szabadon.

    Jha, igen... A Teljesítmény opció alapból el van rejtve (ahol a CPU-t babrálod). Elő kell varázsolni!
    Beállítások / A telefonról / Build-szám. Ezt kell nyomogatni vagy 5x, és kiírja hogy már fejlesztő vagy, elérhető a fentebb említett menü is :)

    Amin lehetne még csiszolni. Állapot jelző led... SMS-t nem fogadott hívás-t ilyen hülye lilás rózsaszínes színnel jelzi... Anno ha FB-n kaptam üzenetet azt is kék fénnyel jelezte mint minden más FB eseményt. Jelenleg ha üzenetet kapok az zöld.

    A másik... Aku idő! Valahogy a 2-2,5 napot nem tudom elérni, 1 max 1,5 nap.
    (Természetesen aku kalibrálás stb... mindig van ha ROM-ot cserélek)

    Szóval, összességében használható!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák