Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karlitosz

    tag

    Feltoltam ez a ICS Meija B09-et! LINK
    Eddig Ifusionista voltam csak az ugye leállt a fejlődésben...
    Ez a Meija már B952 alapokon nyugszik azért választottam.
    Első benyomások:
    - Két szóval: Gyorsabb, Jobb
    Akkor rizsázva is:
    - Én gyorsbbnak ítélem meg de lehet csak azért, mert tényleg kevesebb ramot eszik maga a rendszer és ezért az Operát a Gmail stbb... amikor rányomok nem tölti be megint hanem egyből nyitja mert elfér a RAMban.
    - A Rom sztem ggyári launcherrel érkezik, na ezt azonnal ki kell hajítani feltoltam a Nova Launchert ami amúgy is nagyon tetszett az Infusionban és a ROM beépített launchere nem tart olyan sok progit a memóriában mert nekem újranyitotta mindig pl az Operát is ergo jobb a Nova memóhasználata
    - Akik kímélni akarják a bekapcs gombot (már sok meghibásodást hallottunk), és megszokták Infusion alatt, hogy vol + / - is lehet ébreszteni a képernyőt, azok tölthetnek le a rom-hoz egy kis addon zipet a modacon amit felflashelve itt is működik a vol ébresztés
    - A ROM az első napon nagyon lassú, nem tudom hogy ilyenkor még rendezgeti dolgait vagy szokja a helyet vagy nem tudom mit csinál de ne ez alapján ítéljetek! Hagyni kell egy picit nálam belakva teljesen pár nap után szinte azt mondhatom ez már olyan mint a GB volt! Számomra amit írtam az WOW feeling benne hogy nyitva tudja hagyni a progikat!
    -Akkuhasználatát nagyon eltalálták! Erősen műxik nála ez a deepsleep! több óra nem használat után is felébrszteem és ugyanaz az akkuszázalék fogad mint amikor lezártam!
    -Proci, ebben már 1,2Ghzra lehet húzni, bár még most se tudom hogy melyik mód az ideális én a performance-t használom és mi az idális ütemező nálam a sio van alapból, Szóval erről nem tudok mit mondani...

    Mély és Alázatos Tiszteletem Joestone ROM készítése előtt de amíg nem jelenik meg nála a stable, addig nem használom, nincs időm a heti telepítgetés, backuphoz sajnos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák