Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisszoli0707

    tag

    Sziasztok!
    Előre elnézéseteket kérem,ha rossz helyre írok,de azt gondoltam,mivel Huawei G300-asom van,talán kérhetek segítséget!Történt immár kb.4 hete,hogy egyik óráról a másikra nem enged a teló se bejövő,se kimenő hívást.Tárcsázáskor visszadob a menübe,valamint hívni sem tudnak,mint ha ki lennék kapcsolva!A hálózatot jelzi a készülék!
    Na most nem is lenne probléma,mert 3 hónapos az átokfajzat,ezért vissza is vittem a vodafone-hoz,meglebegtettem a jótállási papírt és elküldték a központi szervízbe,ahonnan 1 hét(!) után vissza is jött egy nagyon szépen kinyomtatott szakvéleménnyel,hogy a készülék jó és forduljak a szolgáltatóhoz!Mondanom sem kell,hogy a vodás ügyfelest megkértem ott a helyszínen dugja bele a sim-jét,ugyebár alap volt,hogy ő sem tudott csörögni sehova!Persze tudtam,hogy a Telemax,ami ennek és sajnos sok más készüléknek is fő szervíze egy rakás f.s,szívóznak az ügyfelekkel,legrosszabb esetben olvastam,hogy a 4.-5.visszaküldés után hajlamosak valamit ártani a cuccoknak,legyen az mobil-vagy akár egy notebook is/pl betörik "véletlen a kijelző,stb.../és azt hangoztatják,hogy felhasználói hiba,sorry!
    A baj az,hogy a gépet vateráról vettem és félek,hogy hiába a jótállás,lefotózott készülék,a "végén" nem tudom érvényesíteni állampolgári jogaimat,mert ezek a köcsög szervizesek szarnak a javításra!Megjegyzem semmiféle különleges progi nem volt rajta,1-2 ártatlan MSN,meg Skype programon kívül,persze a hivatalos ICS frissítésen kívül.
    Abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy van-e tapasztalatotok,mi lehet a baja,lehet-e valamit szoftveresen javítani benne!Hangsúlyozom az égegyadta világon semmi külsérelem nem érte,még csak nem is szidtam,sőt!Nagyon is szerettem ezt a telót,soha semmilyen problémája,fagyás,újraindulás nem volt!Most meg ez jött,egyik óráról a másikra és még csak nem is volt világvége!
    Ha tudtok,kérlek segítsetek!Köszönöm!Ja,most a teló megint szervizben van,de félek,hogy jön vissza! :F

Új hozzászólás Aktív témák