Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • James67

    aktív tag

    Na, szerintem el vagyok átkozva ezzel a telefonnal. November végén vettem át. Még aznap lefagyott, kikapcsolt be sem lehetett kapcsolni. Irány a telenor, kaptam egy ugyanilyet cseretelonak. Tegnap kaptam egy sms-t hogy kész a telom átvehetem. Ma reggel irány az üzlet, átvettem, azt írta a kisérőlevélen a szerviz hogy semmi baja. Hm. Oké. Hazahoztam, feltöltöttem. Néztem hogy lett ez repülőgép üzemmódba. Na mindegy. Levettem róla de egyből visszakapcsolta rá magát. Na ez ment vagy 4x mígnem kikapcsoltam majd vissza azután már jó lett. Kb. 2 órát volt nálam amikor a névjegyzékre akartam kattintani de az nem hozott be semmit, de újra lefagyott, kikapcsolt és se kép se hang ismét. Visszavittem rögtön a telenorhoz, még nyitva voltak. Vissza leadtam javításra, most újabb 2 hét mire lesz valami. Ráadásul most valami régi szar telot kaptam cserébe. Nem tudom hogy dolgoznak ott a szervizbe de így baromira nem jó. A csaj aki elvette azt mondta hogy nála még nem adtak le soha ilyet telot hogy baj lenne vele. Ezek szerint jól kifogtam. :W :W :W

    Redmi Note 8 4/64

Új hozzászólás Aktív témák