Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krapulax6

    csendes tag

    Sziasztok...Gondban vagyok én is...majdnem az elejétől olvastam vissza a kommenteket és nem igazán merem megcsinálni...vodafonos b8... valahanyas GB volt rajta..természetesen a csengetés nekem is halk volt...aztán panaszkodtak,h nem jól hallanak..Ekkor a szervíz menüben kikapcsoltam a dualmic-et.Azután jött a vodás ICS,mert reméltam megszűnik a halk csörgés...felment szépen,a csengetés halk maradt ráadásul a dualmic opciót sem találom,mert ugyanúgy panaszkodnak,hogy hallkan hallanak.A volume+ val értem el némi változást a csengetéssel kapcsolatban..az oké.Viszont olvastam,hogy be kell gépelni egy sort a build.prop nevezetű fájlba aztán megjelenik az opció a menüben.Ezzel csak az a gond,hogy nem engedi menteni a fájlt.
    Van valami "csökkentett" mód vagy nem is tudom,hogy mi ami alatt ezt felül tudom írni?Igazából már az sem érdekelne,h GB vagy ICS van rajta csak legyen jó...a telót júliusban vettem és azóta nem bírok zöld ágra vergődni.Valaki nincs véletlenül Miskolc környékéről aki vágja ezeket és tudna segíteni?Vagy vigyem vissza aztán tegyék vissza a GB-et?Vagy nem tudom,hogy működik ez a dolog... :(

Új hozzászólás Aktív témák