Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bone123

    HÁZIGAZDA

    No, "aszkéta üzemmódban" 2 nap 1 óra után 56%-on vagyok (éjjel játék után 51%-on tettem repülőgép módba, visszakúszott 57-ig). Ez napi 3-4 hívást jelent (valszeg 2G-n mert cella fogyasztás csak 22%), napi 20-25 perc játék (csak a Dead Trigger pár perc alatt lenyúlt 10%-ot), egy óra flashmentes böngészés némi multimédiával, 2-3 zeneszám fülessel, 8-10 óra wifi-kapcsolat (főleg háttérben elhanyagolható fogyasztással, Dead Triger és frissítések 150MB forgalma viszont leszívott pár %-t), Skype pár órát háttérben, további néhány app. A repülőgép üzemmód napi 8 óra, ennyit alszom, :) A térképet naponta egyszer lelövöm, de teljes újraindítás óta amúgy sem jelzi a fogyasztását, bizonyos rendszerfolyamatokat-fogyasztásokat más-más alkalmazáshoz társít G300, szerinte a Dead Trigger most épp' 28%-ot evett, and Android rendszer meg csak 5%, persze persze! :)

    A lényeg, hogy kevés használattal az akksi igencsak jól bírja, de azért várhatóan kétnaponta fog a töltőre kerülni, mert ennél többet szoktam gyötörni.

Új hozzászólás Aktív témák