Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pranksta

    tag

    válasz rhen #12598 üzenetére

    konkrétabbnak kellett volna lennem, a csengetés hangerejére gondoltam. zene/beszélgetés közben nálam is működik

    a zárójelet kösz, erre sosem gondoltam volna, azt én mindig csak a számokhoz használtam, nem is néztem, h milyen karakterek vannak még, zárójelet a "." hosszan nyomásával írtam, most is hasonló helyeken próbáltam keresni :))

    @fmajer: nálam USB-n működik, wifi-n még nem próbáltam, 01/12-es nightly-n vagyok. a rom nem száll el a recovery cserétől, viszont kíváncsi lennék arra, hogy hogyan lehet kivitelezni. a sajátomon még decemberben akartam lecserélni, mert amit eredetileg felraktam (az is valami CWM-re épített cucc volt), azzal nem működtek az OTA frissítések, de hiába próbáltam a Dazzozo-félét telepíteni, nem történt semmi, aztán sikerült hardbrickelnem a telefont (mondjuk saját hülyeségemből :) ). miután kijavították, sikerült megoldani, hogy kapásból a Dazz-féle CWM egy régebbi verzióját tegyem fel és annak a frissítése a legújabbra már simán működött, úgy, mintha ROM-ot flashelnék

    [ Szerkesztve ]

    dubito ergo sum

Új hozzászólás Aktív témák