Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyren

    aktív tag

    Mikor megláttam a készülékről készült első fotókat, nagyon megtetszett. Aztán folyamatosan ábrándultam belőle ki. Mikor írták, hogy az eleje nem fém, hanem csillogós műanyag (szvsz nagyon gagyi megoldás), majd hogy nincs rajta szabvány jack...
    Olvasgattam róla a teszteket angolul, de szubjektív véleményt egyik sem tartalmazott, gyakorlatilag a specifikációkat fejtették ki. Nekem ebből a tesztből is hiányzik még egy kis "milyen volt használni, megfogni..." dolog.
    Minden esetre atlán kicsit meg is nyugodtam. Alapban bírom a pda-kat meg minden ilyen high-tech kütyüt. Nagyon gondolkoztam ezen a krúzon, mert kinézetre is bejött (mondjuk miután megtudtam, hogy ilyen csillogós műanyag izé, akkor már kevésbé), meg tudásra is korrektnek tűnt. De sajnos tudomásul kellett vennem, hogy ezek a kütyük még mindig szörnyen lassúak és nagyok egy klasszikus mobiltelóhoz képest. Így inkább vettem egy Nokia E51-et, amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Kicsi, gyors, és nálam szinte tejesen kiváltja a PDA-mat. Netre még jobb is, csak filmezésre (sokat utazok vonaton/buszon, és 3-4 órákat folyamatosan), és ami mondjuk fájó pont word és excel doksik szerkesztésére használhatatlan a gyakorlatban. (a mostani pdamban sincs gps, szal azt nem mondom)
    Az érintőképernyős telefonok szerintem az elkövetkező 3-4 évben fognak igazán használhatóvá válni. (talán 2 is elég)

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

  • Tyren

    aktív tag

    válasz Alukard #37 üzenetére

    Lehet, meglepődsz de ilyenekre gondoltam. Pl hogy mennyit kell vánri 1-1 program elindulására, milyen érzetet ad, mennyire zavar napfényven a csillogó burkolat a kijelző körül, meg kb hasonló gyakorlati tapsztalatokat mint amit leírtál.
    Köszönöm!

    Bár előző hozzászólásomból kimaradt, de nem vonom kétségbe, hogy egy nagyszerű készülékről van szó, csak épp nem nekem találták ki.
    Mondjuk az iPhone meg a Cruise közül most ezt választanám, meg úgy alapvetően szvsz per pillanat kategóriának királya a HTC Touche Cruise.

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Új hozzászólás Aktív témák