Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    válasz Tyren #36 üzenetére

    Hamarabb is... az LG Viewty már eléggé használható ebből a szempontból.

    Ami a fém/nem fém dolgot illeti... kicsit gáz megoldás lenne, ha az amúgy teljesen sik felületet megtörné az illesztés... viszont a műanyag ami rajtavan elég erős, sőt nagyon erős.
    A szélek valóban elviselhettek volna 1 kis fémet, de engem így sem zavar... van gomb ami bele van ágyazva az oldalcsíkba és 1 picit nehézkes lenne nyomogatni...
    Miőségre nagyon jó, és ha valaki a kezébe veszi akkor már csak fogásra is érzi, hogy nem spóroltak ki belőle semmit. (most a drivereket nem számítom...)
    Nem szedtem szét darabokra, de erős a gyanum, hogy belül még fém keret is összefogja a cuccot.

    Lassunak meg nem nevezném, tény hogy nem 1 villám, de ha figyelembe veszed, hogy az újjad mennyit mozog 1 hagyományos billentyűzethez képest akkor már nem is vészes. A legtöbb program esetén ritka ha 5-6 mp -nél többet kell várni, hogy elinduljon.

    Véleményem szerint a telefonos PDAk nem azért voltak kitalálva, hogy mindenki számára átvegyék a mobiltelefon szerepét, főleg, hogy az okostelefonok is funkciókat tekintve bőven túlszárnyalják egy mezei júzer igényeit. Szóval a méretnek van indoka, és teljes mértékben meg is vagyok vele elégedve.

    Remélem megfelelő kiegészítés volt számodra a teszthez, igyekezetem belevinni a "milyen használni, megfogni..." dologot :DDD

    https://blackfyre.ninja

  • Alukard

    senior tag

    válasz Tyren #40 üzenetére

    Ha már fölmerült a napfény... 1általán nem zavaró, mivel magát a kijelzőt is nagyon jól lehet látni napfényben, ami a többi PDAhoz képest hatalmas ugrás (tegnap volt szerencsém kipróbálni....). És 1-2 dolgot sikerült is kihagynom...
    A HTC-n láccik, hogy próbálnják orientálni a készüléket a tényleges 1kezes használat felé. Felszerelték 1-2 olyan programmal ami ezt segíti:
    HTC Big Buttons: felnagyítja a startmenü (ez a tesztben is látható ha jól emléxem)
    HTC Large Title Bar: ha a felső sorba lévő ikonokra kattintasz akkor megjeleni jó nagy szöveg buborék ahonnan kényelmesen válogathatsz a felső sor ikonjai közül.

    ZoZa™
    Mégis mit vársz? Windows :P

    https://blackfyre.ninja

Új hozzászólás Aktív témák