Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Sziasztok!
    Segítsetek pls. hátha én is fórumtárs leszek (itt is)!
    Volt 2 HTC One X-em de az egyik rossz és többedjére cserélni kell vodánál(2 három napon belüli csere után volt e-careban 2* kijelzővel és maradt a hiba és ezért cseréli ha minden igaz a voda bármire) szoval ez volt az enyém a másik a páromé ami hibátlan, és mivel most cserélni kell és bármire cserélhetem, az enyém lesz a párom hibátlan X-e és őneki a One S jön be.....(jobban kézre áll neki nincs akkora tepsi keze mint nekem stb.)
    az lenne a kérdésem hogy milyen az S3-as S, mert a vodánál csak ez a verzió van, és futnak-e szépen rajta olyan játékok mint, RiptideGP stb.
    mennyire melegszik? Fogyasztása milyen, akkuidő? egyéb használatnál a sebesség?

    Kijelző milyen? Pentile ellenére nagyon észrevehető-e az X mellett/után?
    Mire kell odafigyelni milyen hibái vannak amit vásárlás előtt illene megnézni?(pl, mint X-en a hullámosodó kijelző, stb.)

    Minden egyéb vélemény stb érdekel!

    Nagyon köszönöm!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák