Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Dr.Anonymus #34 üzenetére

    Hagyjad, nem olvassák el a cikket csak rákattintanak, majd egyből jönnek a fórumba fikázni és lefogadom még 4-5 ember lesz aki fintorogni fog.

    Amúgy nem értem minek ez a teszt. Lényegében amiben eltér a sima DHD-tól azt nem tudtátok kínpadra vetni így teljesen felesleges. Ennyi erővel jöhetne az SGS összes variánsa is az sem lenne egy cseppet sem érdekesebb.

    A DHD mai napig nagyon tetszik és kezd egyre jobb árban lenni. Sok DHD tulaj fog most majd rohanni SGS2-t vagy Sensation-t vásárolni én meg lehet lecsapok egy megkímélt példányra aprón, már láttam 88e-ért is függetlent. Az akku lehet, hogy papíron kevés, de ha azt nézzük, hogy ez a batár nagy jószág annyit megy a "kis" akkuval mint más gyártók készülékei majdnem 1,5-szer ekkorával akkor a kalapom emelem a rendszer optimalizálása előtt és veszek hozzá egy 1800-as akksit amivel aztán "öröm és bodottá".

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák