Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz eeXaa #81 üzenetére

    Szerintem elég gyanús, hogy a te készüléked gyári hibás!

    Normális használat mellett akár 2-3napot is, intenzív mellett pedig 1napot bír ki.

    Ez a "nem tudok hívást fogadni, amíg netezek" mizéria 2g hálózaton szokott lenni, a chip miatt, használd 3g-n, és nem lesz problémád.

    Ha napfényben nem látod, told fel maxra a világítást, és máris látni fogsz mindent.

    A hangminőség nekem tökéletes, próbálj meg rajta radio-t cserélni.

    Eleve csak pinch-zoom-ra lenne képes a készülék alapesetben, illetve korlátozottan multitouch képes.
    Egy ujjas inputnál tökéletesen érzékel.

    Érdekes, nálam nem szokott eltűnni, amit írok.

    Az, hogy fél év alatt elavul a telefonod, eléggé alap az it cikkeknél, nem tudom miért csodálkozol ezen, mintha nem ezen a bolygón élnél. :U

    Leírásod alapján több, mint valószínű, hogy gyári hibás a készüléked (vagy csak fatal user errorral állunk szemben ;] ), de respect, hogy ennek ellenére 1 évig használtad, és nem próbáltad szervizeltetni/cseréltetni. :C :C :C

    Bár lehet, hogy a respect helyett más szó lenne helyénvalóbb. ;] ;]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák