Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Bocha #69 üzenetére

    én a gyorsaságot azért vitatnám.
    sony vga kijelzős pda-t használok évek óta, szerintem érthető, hogy nincsen kedvem visszalépni a kőkorszakba. azt meg pont leszarom hogy az apple milyen kijelzővel adja ki az aktuális ájfónját. igenis ELVÁROM, főleg egy 150ezres készüléknél, hogy amiket leírtam azokat maradéktalanul teljesítse a készülék. 2009-ben az a vicc, hogy ez nem így van, kibökik az ember szemét egy 2 éves hardverrel, ami holnap már elavult lesz. ezen szerintem nincsen mit magyarázni, hanem egyszerűen szégyen, főleg egy htc nevű cégtől.
    rohadtul tetszik a hero, de ennyiért vicc, és ezért a különösen ajánlott plecsni is vicc, scuzi, de én ennék azért kritikusabb vagyok, főleg azokkal a termékekkel szemben, amik közelebb állnak hozzám.

    félre értés ne essék, hosszú idő óta, talán az első iphone óta EZ az első olyan érdemi lépés, amire már nagyon régóta vártunk. de még mindig kevés. ettől én nem fogok elrohanni boltba 3gs-t venni, mert az apple kapja be a stílusával, de az is biztos, hogy ennyiért én ezt meg nem veszem.. majd a htc lesz szíves egy normális hardvert alá rakni amit teljesíti a teljesen jogosan elvárt minőségi elvárásokat.

    valszeg én vagyok maximalista és nem elégszem meg félmegoldásokkal. ez sajnos az..
    :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák