Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alborosie

    aktív tag

    válasz Zoja™ #13 üzenetére

    Erre azt tudom mondani, hogy sajnos. :(
    Az elején tetszett az android, mert új volt. De aztán sorra botlottam bele a hibákba. Ekkor egy ismerősöm azt mondta, hogy szokjam meg, idővel javítják, stb.!
    Lecseréltem az akkori androidos telefonomat iPhone 3G-re, majd 3GS-re. Itt már azért szoftveresen sokkal gördülékenyebben mentek a dolgok.
    Viszont az iPhone ára elindult lefelé. Ugyebár az ember szereti még a dolgokat árába eladni/cserélni/stb., így tettem Én is. Vissza ismét az android mezejére. Eltelt egy rakás verziószám, de a hibák még megmaradtak.
    Ekkor végigzongoráztam a Samsung, Sony Ericsson, stb. palettát, hátha csak egy-egy készüléknél van galiba. De sajnos nem...

    A Samsung Omnia sorozatát valahogy kihagytam. Nem tudnám megmondani az okát, de valami megérzésszerűség volt, hogy olyat sosenem szabad vennem. :D

    Végül most a Lumia 800-ba leltem meg magam igazán. :)

    Az android 5-re már nem vagyok kíváncsi. :( Túl sok volt a csalódás. 2.1-től 4.0.4-ig adtam neki esélyt. Kb. 30 készülékkel. Ha eddig nem sikerült meglelni a közös nevezőt, akkor inkább különválnak útjaink.

    A kukás kép pedig faja. :)

Új hozzászólás Aktív témák