Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telya

    aktív tag

    válasz plus44 #46 üzenetére

    nem, es ami azt illeti, a szanalmas jelzot eddig nem is hasznaltam volna semmi masra itt, egeszen eddig az altalad irt hozzaszolasig, amit most produkaltal.

    senki nem mondta egyebkent, hogy barki irigy lenne barki masra, de ha mar szoba hoztad, a microsoft valoszinuleg a lelket is eladna az ordognek, hogy akar kozeleben legyenek a wp7 eladasok a napi 550 000 -nek.

    amit irtam, az pedig a tenyek velos osszefoglalasa, akar tetszik, akar nem, es fogalmam sincs hogy ennek mi koze van ahhoz, hogy eppen milyen mobil os-t szimpatizalok, vagy milyen a vallasom, vagy hogy epp melyik masik topicba mit irtam valamikor, vagy tegnap este milyet sz@rtam. magyarazd mar meg kerlek. mert sztem az " oly nagy marhaság" jelzo nem az en hozzaszolasomra illik, foleg nem azutan, amit az iment produkaltal. nem latom benne sem a logikat, sem az ok-okozati osszefuggeseket, meg reszenkent is ertelmezhetetlennek tunik amit irtal, egeszeben pedig valami teljes zagyvasag, nem is ertem, hogy tulajdonkeppen mit is akartal mondani, de valoszinuleg te magad sem.

    az viszont valamiert nem lep meg, hogy az iphone topic rendszeres latogatoja vagy, de te persze biztosan nem vagy "bazi nagy iphone fan", csak veletlen egybeesesrol van szo. valoszinuleg a nehany sorommal sulyosan megsertettem a vallasi elkepzeleseidet, es ennek a retorziojakent szulethetett az a visszaszolasod, amit most tobb jelzovel nem is illetnek.

    sien: tudtommal semmifele kodlopasrol nincs meg csak szo sem. semmit nem mondo szoftver-szabadalmakrol van szo, amikbe barmit bele lehet magyarazni, es amiket barki onkentelenul is "meg tud serteni" es meg is sert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák