Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kohi

    tag

    Páran felvetették a kérdést, hogy mit lép a nokia a wlan, voip, stb technológiák tekintetében és nézegetve a választékot ez az E70-es nokia már elég jó irány hiszen minden megtalálható, a probléma csak az, hogy idehaza nem forgalmazzák. További kérdés a nokia testreszabhatóságát érintené. Igaz a series 40 platform az utóbbi időkben sokat fejlődött elődeihez képest de még mindig nem érezhető akkora szabadság a menük kinézetének, elrendezésének, stb terén mint egyéb konkurens márkánál. Amivel anno próbálkozott a nokia a külsők egyedivé tételénél siker volt (x'press on ha jól emlékszem ). No most a belsővel kellene valamit kezdeni. Igaz ez nem mérvadó egy telefonnál de a kamera sem volt, sem az mp3 sem az egyéb plussz szolgáltatások, hiszen a telefon az telefon. Mivel manapság már lassan nem is telefonnak hanem lassan valami másnak hívhatjuk személyi terminálunkat :) ezért viszont közelíteni kellene a felhasználókhoz és némi kompromisszumot kellene tenni a telefonok használhatóságát tekintve. Jelenleg nem tudom mennyien veszik igénybe a fizetős multimédiás tartalmak letöltését. Gondolok most a képekre, csengőhangokra. Szükség van e erre ? (Szerintem a legtöbb ember aki kicsit is ért a telókhoz ingyen rak rá mindent :) , aki meg nem annak meg raknak rá.)
    A CLUB NOKIA jelenleg milyen jövővel rendelkezik ? Tervezik e módosítani a célkitűzéseiket?

    Az én véleményem az, hogy mivel a jelenlegi vezeték nélküli technológiák révén, illetve az internet segítségével jelentős tömegek használják nap mint nap az ingyenes kommunikációs eszközöket, ennek hatása meg is látszik hiszen egyre több helyen lehet ingyen telefonálni. A jövő mindenképpen a szinte ''ingyenes'' kommunikáció. Persze majd úgyis lesznek ötletek, hogy hogyan lehessen pénzt kicsikarni a felhasználókból, de ez már másokra tartozik. Nekünk jelenleg Wlan kell megapixeles telók, jó erős aksik, mp3, okos szoftver, legyen az symbian vagy windows :)

Aktív témák