Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoZa™

    senior tag

    válasz Kobe #24 üzenetére

    Látod ezért nem írok már én sem, csak alig. Mert nem lehet itt miről beszélni.. Lehet indítani kellene egy topicot ahol csak normális dolgokkal lehet jönni, aztán lehet szidni a maradék 50 topicban a telót :U

    iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

  • bepe79

    addikt

    válasz Kobe #24 üzenetére

    Ez most kicsit OFF lesz: nem tudom, lattad-e nemregiben (en a BBC1-en neztem, merthogy kint elek) azt a hirt, amiben egy korhaz varojaban (ha jol emlekszem) varakozo embert mutattak (a CCTV rogzitette az esemenyeket), aki valamiert osszeesett, es ott fekudt orakon keresztul a foldon, ugy, hogy mellette ultek korbe az emberek !!!, meg jarkaltak el arra tobben is, es le se koptek, a kutyat nem erdekelte, hogy egy ember eppen ott haldoklik a foldon mellettuk... :Y Na ennyit az USA-ban a masik iranti ``erdeklodesrol``. Es ez csak egy hir, amit lattam a hiradoban, tudnek meg meselni ilyen es ehhez hasonlo torteneteket, tapasztalatokat, de ez nem az a topik.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • gerii

    addikt

    válasz Kobe #24 üzenetére

    persze, minden olyan telóról ami több embert érdekel egynél több hírt is látni, olvasni lehet, de pl az i900 esetében mér aránylag rendben van a blogos dolog, mivel azt arra kapták a srácok hogy használják heteken át. meg azért ott volt mit írni, mert elég nagy tudású készülék, ami nem merül ki abban hogy kapott egy gps-t, 3g-t, meg új szoftvert.
    szóval sztem egy kicsit aránytalan a teló "értékével" a hírmennyiség.

    a mac utálók ellen nincs mit tenni, én is utálok márkákat/ amik tényleg szarabbak is a vetélytársaiknál/, de pl az iphone-t nem utálom, bármily meglepő, csak néha besokallok tőle, meg túlreagálom :(
    amúgy a mentalitással egyetértek, szar ez magyar nép, de lehet tenni ellene.

  • gerilee

    aktív tag

    válasz Kobe #24 üzenetére

    Ez olyan szép volt, hogy könnybelábadt a szemem. És elhiszem, hogy így is gondolod.
    Szíved joga, hogy rajongjál a szifonért, de én viszont úgy gondolom, hogy legalább annyian vagyunk azok, akiknek rohadtul elegük van abból, hogy idejönnek a mobilarenára és szeretnének érdekes és változatos - hangsúlyozom vátozatos - híreket olvasni a mobiltelefonok világából. De nem. Csak néha szakítja meg egy egy valódi hír a csodálatos ájfón hihetetlen sokoldalúságát. Azt már tudjuk, hogy 16000-ért lehet kapni valahol a világon egy análisan ráerőszakolható pótaksit a szifonra, de valahogy arról nem találtam hírt, hogy a versenyhivatal vizsgálja a Vodafont, mert megint átvágja az embereket:
    http://www.mobilport.hu/?r=15261
    http://www.mobilport.hu/?r=15276
    De ez gondolom senkit nem érdekel, mert az ájfont úgysem fogja forgalmazni.

    Igen, én is egyike vagyok azoknak, akik minden szifonnal kapcsolatos hírhez hozzáteszik a csalódottságukat és elégedetlenségüket kifejező kommenteket, mert úgy gondolják, hogy nem kapnak objektív és pártatlan tájékoztatást attól a hírportáltól, amit az elmúlt évek alatt megszerettek.

    Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

Új hozzászólás Aktív témák