Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    válasz asysoft #9128 üzenetére

    Én is a Speedshopban vettem meg, drágán. :B
    Akkor, amikor én vettem, máshol nem tudtam volna megvenni, illetve csak rendelésre, 10-15eFt-al olcsóbban.
    Nekem meg azonnal kellett. :DD
    A garancia nálam sosem nyomott akkora súlyt, hogy amiatt választottam volna boltot. nem tudom, hogy egyesek miért fektetnek ekkora hangsúlyt erre a kérdésre, mintha nem is telefont akarnának venni, hanem garanciát.
    Nem csak itt az N4 topikban, hanem úgy általában, a használttelefon hirdetésekben is például.
    Én nem fogok azért 40e ft-al többet kifizetni, hogy LG logós papírkám legyen, amit egy hét múlva azt sem tudom majd, hogy hova raktam. Ha megunom a telcsit, akkor meg ugyanannyit fognak adni érte, mint garancia nélkül, de még abból is leakarják majd alkudnia felét legalább.
    Pár hónapnál tovább egyik telefonom sem tartottam meg, mert mindig valami másra vágytam, a következő tulajnak meg nem akarok jót -nekem sem akar senki. :B
    A kezdetektől fogva nyomom a "mobilos ipart", megszámlálhatatlan mobilom volt már, gariztatni még egyiket sem kellett. Lehet csak szerencsés vagyok?! Mindegy, ameddig adja a gép, addig így lesz, úgyis csak a saját kárából tanulhat az ember.
    De most felteszem a kérdést, őszintén, mi baja lehet egy telefonnak, amit garanciálisan megcsinálnak?
    Bekrepál a hangszóró? -minden sarkon kicserélik szotyiért
    Elfüstöl az alaplap? -veszek egy bontottat.
    Ripityára töröm a burkolatot? -azt gariban úgysem fogják megoldani.
    Erre én nem akarok tízezrekkel többet kiadni.

    És mi a helyzet az eladó 6 éves BMW-el? Ott ki fog garit adni?

    Bocs a kitörésemért, de már nem tudtam magamban tartani. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák