Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyós

    őstag

    válasz BandiHUN #2771 üzenetére

    Nehezedik nekünk is.
    Butterfly 2 csapás, rocket chicken 1 nem elég a speckókra.Desert Eagle általában elég 1 lövés.Scorpion elég 1 lövés ( ami 4 lőszer ugyebár) Fn 2000 na ez használhatatlan:7-8 lövés egy sima zombi.
    Itt inkább a zombik okozta sebzés a sok.Hardon kapsz egy pofont az kb 30-40-es sebzést okoz de a léccel támadó zombi néha van 50 is.
    A speceket alacsonyabb szinteken simán elintéztem Butterfly-al (rager 5-6 csapás volt) most már esélytelen lenne, muszáj megkínálni egy gránáttal is.
    Minigun: spec zombi 60-70 lőszer mire kinyúlik.
    Kedvencem a Sentinel küldetés amikor hátulról lövöm őket gépágyúval majd a védendő területtől 2 méterre kijön a falból 2!! páncélos.Nesze old meg. Idáig 3szor futottam bele sikertelenül, ha egyet sikerűl is lelőni akkor a másik tuti besétál vagy amig ezeket lövöm addig sima zombik sétálnak be.
    Én lvl45, a játék abszolút játszható csak 1-2 fegyver méltánytalanul gyenge.A Spas pl nagyon jó mert erős 6000 körüli sebzése van de 6 lőszer 1 tár így egyfolytában töltögetni kell.Ennek ellenpéldája a Jackhammer ami nagy tárkapacitás ellenben sokkal gyengébb, kb 3 méter távolságról nem elég 1 fejlövés sokszor.

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

  • fery02

    addikt

    válasz BandiHUN #2771 üzenetére

    Én már elég régóta, kb február vége óta lvl9-en tartok mindenkit (most 44-es vagyok), leginkább mk9-es fegyókkal játszom és nem nagyon veszem észre egyelőre, hogy megállna a zombi erősödés. De az is igaz, hogy jóval kisebb mértékben erősödnek már.

    Leglátványosabb példa, hogy egy-két hete álltam át gránát használatára, mert rakétacsirkéből már nem volt elég 1 db a Spec-eknek, míg a gyorsabban és olcsóbban előállítható gránátból 2 elég volt.

    Időközben folyamatosan játszottam, míg mára eljutottam arra a szintre, hogy Spec-eknek már nem elég a 2 db gránát. :)

    golyós: Én a durvábban kinéző gépágyús Sentinel küldiknél, ha már csak 1 db olyan Spec is jön, amit a körülményekhez képest nagyon nehezen tudnék elintézni, simán csak nem foglalkozom vele és hagyom bejutni.
    Szerencsére ugyan annyit büntet, mintha csak egy sima zombi jutott volna be. Sentinel küldiken max 2 db Spec-et küld a játék, így meg lehet lenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák