Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BandiHUN #2770 üzenetére

    No 49.
    Top 50 megvan,asszem' mostmár pihi. :DDD
    Egyébként a sentinelnek nem a pontozása volt a rossz,hanem a zombik özönlöttek,és piszok könnyű volt legépágyúzni őket,mostmár majdhogynem "unalmasan kevés" jön.
    Lehet zavar az Erőben,mert ma mintha átlagon felüli teleportálódó zombi és falon át sebzés lenne,specet meg leteszi tőlem 2 méterre,és a Rager már lök is fel,ahogy megjelenik,Scienfist meg úgy sugároz a fal túloldaláról rögtön,hogy alig bírtam elkapni a painkiller gombot :DDD
    Ja,hogy a játék azt mondja,mivel a kövi techet tolom,de még az embereknél az előző sincs kész,végülis lazán betol ám egy elvileg eddig szinten levő,bárhonnan 1 hites Garandra,hogy most 3 kelljen,nomeg a Scorpion EVO-ból 3x3 fejre...
    Nem tudom,mi alapján megy.1x jött hivatalos Mutated...üzi,még délelőtt,de mostmár ez durva,hogy ammo chickent kell vinnem,a frissen upgrade gránátból meg már megint 2 egy specre,a rocket chicken még tartja magát,a sentry csak zavargatásra jó...
    1 szintet léptem,lvl 37-en a tech7 NEM ELÉG?

    Egyébként az ammo chickent is zavarásszák a zombik,így elterelésre is jó egyúttal! ;]
    Azt hiszem az nem is időkorlátos,így jó már az elején elengedni,ha épp olyan a misszió,hogy úgyis kell...

    Megint meggyőzött a gém,hogy a múltkor,mégha tényleg nem is volt sok,de kár volt az ezrest beletolni,hogy legyen Scorpion+M4,"túl hamar"...pár óra alatt visszadobott a gém úgy,hogy csak lestem,pedig pénzre mentem,nem pontra,hátha azzal megy a nehézség+kellett is.Az örök pénzduplázót nem sajnálom,de a goldra igen,már így...ok,rászántam,mert épp akkor volt időm játszani+ugye a TOP holmik,erősen OP kivitelben,de akkor már pofátlanság 1-2 óra örömködést hagyni...

    Egyébként egy kérdés a fullosokhoz:a játék lvl9-en "beáll" egy nehézségre,vagy nehezedik a végtelenségig?ÉS ha igen,mi az a szint,2-3 golyó/mondjuk max 2 csapás machetével,vagy egy"nehéz" fokozat,ami amúgy már upgradeszagú lenne?
    Gondolom elég gáz lenne,ha ennyi fejlesztési idők mellett az ember már,ha valamivel 9-ig jutott,utána legalább funból ne tolná,és fejlesztene ki mindent... :U

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák