Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz BandiHUN #3038 üzenetére

    Ez a barikád mögül kiteleportáló zombi effektus nálam is megvan többszor is, de csak a jelenlegi városfoglalás óta, eddig nem tapasztaltam még ezt soha. Elég zavaró tud lenni, na meg látványra is érdekes.
    Lever 1-2 deszkát, majd szép lassan "noclip" módban keresztülmászik a még félig épp barikádon.

    Viszont az esetek többségében (szintén jelenlegi városfoglalás óta) megjavultak a karakterek árnyékai.
    Linkeltem nem oly rég képeket, hogy mindenki- és mindennek csak felső test árnyéka volt. Most már rendes, egész alakos árnyékokat látok, igaz ugyanúgy pixeles a szélük, meg nincsenek szinkronban a talpakkal, de legalább összképileg jobban néz ki. :)

    Más:
    A következő városfoglalásos versenyhez kapcsolatban. Ugye oklevelet kap az első helyezett. Viszont ezzel az a baj (szerintem), hogy nem lehet pontosan tudni mikor fejeződik majd be a városfoglalás, mivel ugye zombigyilok számláló alapján nehezebb besaccolni az egészet.
    Ezt folyamatosan figyelni kell valakinek, mert láthattunk már arra példát, hogy hol lassítottak, hol gyorsította a dolgok menetén.

    Na meg azt szeretném még kérni, hogy ha netalántán én nyerném véletlenül (:D) a versenyt, engem ignoráljatok nyugodtan.
    Nem tehetek róla, hogy rengeteg szabadidővel rendelkezem és szeretnék minél előbb acsikat szerezni a játekban (már nem is kell sok).
    Amúgy is viszonylag ritkán írok ide a többiekhez képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák