Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Hát az 1803 pont/212ezer dolcsinál több nem megy...ezt lőttem uccsóra,de minden próba elég sok idő,nem vergődök.ha jó a helyzet,kevés a zombi,ha van mit irtani,nincs mit építeni és nem ad specet,ha van mit irtani és van hely,nincs malac,építenivaló,ha van spec,akkor más kevés...
    Egyszerűen nem tudom megcsípni az igazi jó kört.Mint sentinelnél,hogy ugyanaz a map,erre mostanság vagy jön 600+ kör,de ugyanúgy ilyen 232pontos is.

    Bár még mindig azt mondom,hogy ha az ember megcsípi a gépágyús missziókat,akkor a sentinel hoz a legtöbb pontot,pikk-pakk lehet szaladni a városlistán.Bár ennél a városnál sokszor ad járkálós és sniperes defendet,nem túl jó.
    A második hozós dolog a defend,ott elég jól megjön a 350-450 pont,néha ad be gépágyús missziót,az elég jól arat.

    Igaz a defend szerintem bugos sokszor,bizonyos mapokon szívok,mert hullanak a pénzek,de nem szedi automatán,máskor meg igen.Nemszedősön kénytelen közelengedni az ember a zozókat...
    A barikád meg úgy gáz,ahogy van,1 deszkát kiüt a zozó,és "kiteleportál" a s..embe,és nem 1x,milliószor.
    A 4 deszkából kiüt kettőt,90%-nyi javítás kell,1-et leüt 1 ütéssel,erre 70%-nyit kell... :F Persze,igaz pont is gondolom több így.Csak ha az ember védő szándékkal deszkáz,meglepi ez+a kiteleportálás is,konkrétan animban is úgy látszik,hogy jön a zozó,kiüt 1 deszkát,majd mászásanim,de félúton hopp "ugrik egyet" kifelé,és már bent is van állva,csap is. :W Hardon elég gáz egy ilyen seggmögé beugró botos gyorszombi,ma volt ilyen miatt 1 failedem is,mire megfordultam type92-vel,végem volt 100-ról :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák