Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BandiHUN #2266 üzenetére

    Kicsit meg is válaszoltam a kérdésem pár próbával...csináltam pár db 2 perces jellegű missziót,nem vacakoltam semmivel nagyon,volt,hogy meele only,stb,hát az eredmény meg is van,el is indítottam a tech 6-ot...
    Mert kijött az,hogy mondjuk 7-8 perc alatt összehoztam 600 pontot(kerültem az interakciókat,max lőszer),csak simán öltem,aki útbaesett/assaultnál fix szám,de sietve,így mondjuk lvl5-ön boosterrel,épp útbaeső malacokkal a pénz olyan 35 ezerre jött ki...
    Namármost egy fullos supply run hoz kábé 30ezret úgy,hogy tényleg amit lehet beletolok,leölök mindenkit,kihasználom az időt,ami szerintem csak maga a missziótime a visszaszámláló előtt 5 perc legyen,vagy 10 is talán,mellé a +5 perc...ergo mondjuk 15 perc alatt érem el ugyanazt,sőt kevesebbet,amit a gyors futamokon 7-8 percből,sőt a sentinel missziók is hoznak egy tízest,és csak gépágyúzni kell...
    Ergo ennyi,sok gyors menet kell,mert nem kifizetődő a hosszú kör.
    Egyetlen dolog viszont mellette szól,hogy kellenek a runok,az pedig a specek és a blueprintek,10 körre jutott olyan 10 spec így,majdnem ennyit egyetlen supply runban is lehet látni,így már értem is miért ugrott meg a blueprintszámom...
    De etegyük hozzá,a 10 gyorsmenetből PONT a Garand utolsó része esett,így örülés van :D Ráadásul lvl5-ös,így még azt be is tolom,mert 3 nap a tech,holnapra kész a dual uzi... ;]
    Ha végre kilesz az ammo chicken is,már nem is leszek gondban...
    Jaés a Garand csak 70 ezer,és 5ösön kapni...
    Kezdek úgy lenni vele,hogy az ember eleve jobban jár,ha nem upgradel különösebben,hanem a szintjén választ egy jobb fegyót,és azt gyártja le...ennyiből pl.az Ithaca is pénzkidobás volt,még jó,hogy a meele-be alapon nem öltem pénzt,csak a machetébe...sajna csak 6on jön újabb,de a crowbar és a csavarkulcs pazarlás lett volna.
    Vagy pl.jobban jártam a cz 75 alap pisztoly upgrade helyett inkább csináltam egy dual glockot...ki van ez találva.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák