Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Kérdés:mitől függ a Virus mutated üzi?Mert sokszor akkor is jön,ha keveset hozó missziókat csinálok,ergo nem fejlődök,máskor pedig mintha épp az ember "elszaladna" kicsit,van erre valami metódus?Vagy ez csak simán azért van,hogy az ember sokat játszik?Mert pénzbooster ide vagy oda(ennyit azért ráköltöttem a gémre...),és hiába van kevés időm,egyszerűen a játékélményt öli a dolog,mert nekifogok gyűjtögetni,nomeg szórakozni,erre erősödnek a zombik,a szint nem megy,és ígyis csak 1-2 cuccal tudom tartani a tempót,már annyi holmit kellene összerakni és fejleszteni,hogy 1 hónapnyi melót adnék az embereknek,ha pénzem lenne is...
    Vagy csak simán az a titka,hogy az ember szop lvl9-ig a mutationnal,utána ha már van 3 eszköze fullos,majd megcsinálja a többit nulláról?
    Piszok sok idő a várás,ez nevetséges...és nem fogok ilyen 1000+ Ft/szint valamire goldot venni,és még akkor ottvan a rávaló pénz,és hogy a 3 emberre is rá kéne tolni a tech után,ez nevetséges.Most van időm játszani,kábé 3 óra alatt jött 4 mutated üzi,léptem 1 szintet,még a techre se lett lvl6-ra elég pénzem(ok,a dual uzi-t beraktam csinálni,mert olcsóbb és erősebb,mint MK5-özni az mp5-öt így hirtelen),de elég is volt arra,hogy kábé 3x olyan nehéz legyen minden zombit kicsinálni.
    Vagy ez másnak is így megy,és ez a gém csak a 2-3 naponta 2-3 óráról szól?Jönnek a magasebb szintek,ha meglesz a lé,addigra kábé 1 hétre félre is tehetem a gémet,mire mindenki megint elkészül a szinttel és a normális felszereléssel... :W pedig tegnapelőtt nyomtam le pár up-ot,hogy pl.legyen már meele-nek 5-ös machetém,de a többi sehol,fegyóból a dual glock csak 5ös eddig,mert egyszerűen nem volt "időm" 4-5 napot berakni,viszont nem is akartam pl.a meglevő gyengébb holmikba fektetni...
    Van valami haladási szabály?
    Most is csak annyit toltam,hogy az aktuális városon max reward-ra toljam...
    Vagy ilyenkor az ember elmegy sentinel-ezni,mert a gépágyú mindig ugyanolyan?

    Azt veszem észre,hogy mintha pont a jól kereső,időhatékonyan kihasznált run-ok "tolnák" meg a dolgot...
    Bár végülis nem tudom,jól látom-e,hogy megéri azokat csinálni,vagy pénz szempontjából van jobb?

    Sok kicsi több,mint az időlejártáig run-ok,stb?

    Egyáltalán pl.a techet mennyire érdemes előrevinni?Most úgy vagyok 5-ös,hogy már lassan a 6-ost kívánná a játék,mert folyton kifogyok a lőszerből,még jó,hogy machetém van 5-ös...de mintha a meele kevesebbet hozna csonkolással is,mint a fejesek..
    Van valami stratégia?Lenne csomó cucc,amit meg kéne csinálni,de félek,így pont az veszik el,hogy a hamarabb megkapott cuccok gagyi szinten indulnak,nem szán rá az ember időt,mert a főszerkó tolása ígyis rengetegben van...
    Igaz most a 6-oson filózok,mert a játék megszánt,már van M4 komplettem,Garandhoz 1 hiányzik,csak ammo chicken 1blue-vel szánna meg legalább... :D Szóval most lehet meg kéne próbálni elmenni a tech+gun 6-ig+M4,amit 6-oson kapok,nem tudom,jól agyalok-e...
    Csakhát a pénzhez tolni kell,ha tolom,erősödik az ellen,ha nem,nem gyűlik a pénz,és ráadásul az erősödés nem is a szintemtől függ láthatólag,így hiába kerülöm az interactokat is,amik nem hoznak pénzt sokat,de pontot igen...a városokhoz ígyis a pont kell>szopatás :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák