Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Brutális eb #13 üzenetére

    Nem.
    Tudod az a poén, hogy az Xperia X10 - sokat szidták is érte - még mindig előbb kapott 2.3.3-at, mint ez (Black) és a 2X!!!

    Ráadásul az X10 az első androidos modell volt. 2010 elején jött. Kapott 2 főverziós frissítést.

    Ezt nem igazán tudom elfogadható indoknak venni úgy, hogy mostanság a főverziók közötti idő is nő! Elég nagy mértékben!

    Az 1.6 megjelent 2009 szeptemberében
    A 2.1, 2010 januárban.
    a 2.2 pedig 2010 májusában. Nyolc hónapon belül 3 főverzió. (ebből 2-t még 2010-ben meg is élt az X10, a 2.2 pedig kimaradt)

    A 2.3, 2010 végén, decemberben jelent meg, 2011 elején mutatkozott be külsős gyártó modellein. (2011 jan. CES Xperia arc.)
    7 hónappal a 2.2 megjelenése után. Majdnem ennyi idő alatt ezelőtt 3 új főverzió született!!!

    Aztán ICS 2011 október. Ez megint csak 10 hónap...
    forrás

    Szóval? Akkor melyik gyártó is tököl nagyon-nagyon sokat? Nem kérdés.

    Persze, a 2010-2011-es időszakban az X10 lemaradása tűnhet nagyobbnak, hiszen csak úgy pörögtek a verziószámok. Éppezért csalóka!
    De kérem, az LG épp a lelassult, megnőtt fejlesztési időkben van nem kicsi lépéshátrányban. És ez a tetemesebb csúszás...

    Szóval, pár hét. Hmm...

    (aki pedig az X8 és X10 mini párossal jön, annak ajánlom figyelmébe a GT540-et, az LG részéről, illetve az említett 3 modell hovatartozását, és specifikációit... :U )

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Brutális eb #21 üzenetére

    KHM!

    Vegyél vissza, de sürgősen! :(((

    TE, egyedül TE hoztál fel egy másik gyártót!
    Én írtam egy véleményt a topik témájához.

    TE kelted a feszkót, és még neked áll feljebb?! :((( :(((

    Ott és azt szólok egy témához, amit és ahol akarok! (az adott szabályzatok határain belül)

    Mindemellett pont az, amit TE csinálsz az a szabályellenes, mert ugyebár a személyeskedés tiltott a fórumon!

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák