Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz qpwoeiruty #52 üzenetére

    Miért ki más?

    A nagy tech hírportálok az első pillanattól leközöltek mindent az új készülékekről, a látogatóknak is volt 2,5 napjuk megcsodálni, így nem sérül a készülék debütálása. Most meg leközli az összes hírportál és TV-adó, amelyik egyébként magasról tesz a technológiai hírekre. Gyakorlatilag ingyen kapott a Samsung egy akkora hírverést, amit máshogy nem kapott volna meg.

    Ha ez neked nem haszon...

  • Pete55555

    addikt

    válasz qpwoeiruty #154 üzenetére

    Abból azt hozná ki, hogy a Samsung elraboltatta Jobs, meg Cook összes családtagját, és rákényszerítette őket, hogy ezt nyilatkozzák. :DD

    (#151) Bog:Most már tényleg abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy konkrétan a piac szinte összes létező kisebb és nagyobb szereplőjével van valamiféle megállapodásunk
    Meg is látszik az egész MA oldalon, csak így tovább srácok :C :R

    (#153) Everman: Igen, felmatricázták a terméket, mert gondolták, hogy baj lehet belőle, de szerintem remélték, hogy így majd nem köt bele a bíróság, és ottmaradhat a kiállításon a termék, de csak nem tetszett nekik. Kiváncsi vagyok, mi lett volna, ha ezt máshol mutatják be, mondjuk angliában. Akkor mit csinált volna a düsseldorfi sufni bíróság?
    Az meg a másik dolog, amit Bog írt, és ha jól emlékszem, én is leírtam már valahol, hogy ennyi erővel majdnem minden táblagép gyártót perelhetne, de neki éppen a legnagyobb riválisát kell, ami egyébként nettó hülyeség, mert az iPad nagyságrendekkel előrébb van az eladásokban.
    Azzal meg, hogy azt írod, hogy az apple felhasználók, nem olvasnak szakmai oldalakat, fórumokat, stb, kb lehülyézed őket. Főleg a fanboyok akik árgus szemekkel figyelik az istenített Apple cég minden lépését. Aki ilyen terméket vesz, és most főleg a táblákra gondolok, igencsak utánaolvas a dolgoknak, mielőtt kilökne 120-180 e Ft-ot.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák