Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daniel909

    addikt

    válasz Everman #54 üzenetére

    a rossz reklám is jó reklám.
    Furcsa hogy ezt mondom, de lehet van némi igazad, pedig nem szoktam veled egyetérteni.
    Szerintem a németek át tudnak ugrani a szomszédba ha annyira kell nekik valamelyik galaxy tab.
    Egyébként ez az egész story furcsa, mert valahol érthető az apple. alkotott valamit, amit majmolnak a többiek, na de mindenhol ez megy a zenében, a divatvilágban...stb az épp aktuális trendeknek megfelelően kell szabni a termékeket. mégis mit kéne tenniük? továbbra is gyártani a gombos mobilokat? dehogy. Eléggé furcsálom h ennyire támad az alma, olyan mintha éreznék hogy az i5 nem fog akkorát robbantani, ezért el kell lehetetleníteni az ellenfeleket VAGY látják h a droid kezd felnőni a feladathoz (főleg a 2 magos erőgépek), és kell tenniük valamit. Aki meg amiatt nem vesz alma cuccot mert ez a per megy, az egy idióta.

    YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz Everman #54 üzenetére

    Ha már itt járunk, akkor ebből az egészből az Apple nagyobb hasznot húz. Egyrészt ha megnyeri ezt az idióta pereskedést, másrészt már mióta megy ez a maszlag, rákeresnénk a per indulása óta elküldött hszek.-re, biztos hogy az Apple szóra több találat lenne, mint a Samsungra. :DDD Az meg hát mindent elárul, hogy ebben a hírben is az Apple-el szépítik a hírt.

    Csak így utólag fűzném hozzá, pedig már bíztam volna benned, hogy az Apple-t így megemlíted. Lehet ha mélyebben benne lennénk a dolgokban, kiderülne egy két mocskos dolog a két cégről, lehet olyan is amiről azt se gondolnánk, hogy ilyen létezik-e. :U Legalábbis bízom benne, hogy ennek az egésznek van valami értelme esetleg elterelő szerepe, vagy csak nagyot kaszálnak vele. ;]

    [ Szerkesztve ]

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák