Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Cyberpunk #940 üzenetére

    Nagy szerencsénk, hogy a HP nem ad ki telefont (vagy igen?), mert kő kövön nem maradna.
    Viccet félretéve, nekem sem jön be a műanyag iPhone és talán nincs is akkora árdifferencia, hogy ez megérje, esetleg valami jó szolgáltatói ajánlat esetén, de akkor meg lehet, hogy az 5S-re is lesz olyan. Ettől eltekintve 120 forintra tartani (főleg a fent említett úriember telefonja fényében) semmi más, mint trollkodás.
    Persze, indul a pletyka, hogy esik a tőzsde, meg szar, meg lehallgatnak, meg gyűjtik az ujjlenyomatod, meg minden hasonló, aztán majd kiderül, hogy annyira azért nem esett a tőzsde, nem hallgatnak le jobban, mint máshol és valószínűleg az ujjlenyomatod már rég megvan nekik, ha érdekes voltál valamiért, ha meg nem, akkor akkor sem kell a kutyának sem, ha magad tenyerelsz bele egy egész tintapacába és mind az öt ujjad beviszed nekik tálcán.
    A valóság viszont az, hogy az a társaság, akinek bejött az iPhone eddig, az vsz megveszi az újat is, sőt, szerintem 5-ösről is sokan váltanak majd, mert a régit jó áron el lehet még adni. Az meg majd kiderül, hogy mennyire volt jó húzás ez az 5C (szerintem kevésbé - de hát szerencsére/sajnos nem én vagyok az Apple vezetője).

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák