Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz erdoke #950 üzenetére

    Ez viszont teljesen tiszta érv, és jogos is. Van akinek a 4" környéke sokkal megfelelőbb méret. Az mondjuk viszont nem szép az Apple-tól, hogy kiveszik a kínálatból az IPhone 5-öt, sztem sokkal jobban jönne le, ha az 5C-t beárazták volna az IPhone 5 alá, akinek minőségibb gép kell, az megveszi az 5-öt, akinek meg nincs pénze csak 5C-re azt veszi meg. (szvsz)

    Bár ezt az Apple biztosan felmérte tudják mit csinálnak, eddig amit kiadtak sikertermék lett.

    (#951) Fryskitt

    Igazad van... Bár nem igazán értem miért támadsz, de tuti valami hatalmas nagy probléma lehet.. Mert folyamatosan engem elemzel, de nem baj, mert legalább látom, hogy nem változott semmi...., a felesleges dolgokhoz ugyan az hozzátartozik, amit én írok, de az nem amit Te? :DDD, érdekes ez az egészséges egoizmus, de részemről is vége...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák