Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar_

    addikt

    Ahogy itt előttem is írták néhányan, szerencsésebb esetben a Valve még vár valamire mielőtt bejelentené a HL3-at. Lehet, hogy a saját Vive VR rendszerük élesben működésére, esetleg a source2 végleges verziójára, hogy legyen valami extra a HL3 megjelenésekor. (ha jól tudom HL2-nél debütált kb. a steam) Ha exkluzív lenne a VR változata a HL3-nak mondjuk Vive-ra, az nagy valószínűséggel vásárlókat jelentene a VR megoldásra is, bár ez csak találgatás. Rosszabb esetben úgy vannak vele, hogy összedobnak egy Portal3-at (aminek örülnék, mert a portal is egy igen jól sikerült game szvsz.) amihez nem kell városokat modellezni, huszon karaktert megalkotni, csavaros sztorit kitalálni, mégis működik. Vagy egy L4D3-at amit megcsinál az előző részeket is jegyző Turtle Rock Studios persze már Source2-vel.Azért remény még van, hiszen egyértelműen nem jelentették ki hivatalosan, hogy HL3 biztosan nincs és nem is lesz.

    (Mondjuk az majdnem tuti, hogy ha jön a steam kontroller én veszek egyet, ha lesz normális magyarországi forgalmazó)

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Új hozzászólás Aktív témák