Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz worthless #77 üzenetére

    tudatos döntés volt, hogy a veletech.hu amatőrebb keretek között létezzen. a RIOS motor, illetve az azt készítők inkább a megfontolt öreg rókák, a dolgok lassabban valósulnak meg, ámde amatőr hibáknak helye nincs.

    ezt a lassúságunkat sokszor megkaptuk a szemünkre hányva az arénás stábtól, és van igazság abban, hogy egy ilyen új oldalnál a pörgés eleinte sokkal fontosabb, mint a hibátlanság. mivel a RIOS az összes többi portál egységes motorja, messze nem lenne energiánk a veletech.hu összes apró kérését folyamatosan első helyen kezelni.

    így, ami az általam vezetett fejlesztőgárdát illeti, levettük a kezünket a róla, annak minden előnyével és hátrányával együtt. zárójelben mondom, hogy a veletech.hu fejlesztője is egy nagyon ügyes srác, nincs kétségem afelől, hogy nem lesz gond ilyen téren. ami a tartalmat, designt stb. illeti, vannak és lesznek amatőr hibák (most is van jópár olyan, amitől fogom a fejem :DDD), de mi magunk is így kezdtük anno, oszt mégis túléltük.

    valami ilyesmi a koncepció. és tényleg fontos része, hogy nem a meglévő olvasótáborhoz akar(na) szólni az új site, nehezen tudom elképzelni, hogy egy ph/aréna olvasót érdekeljen, ami oda kerül és vica versa. nem is volna jó, ha így lenne, mert azt jelentené, hogy rosszul tettük ki a hangsúlyokat (jelenleg szerintem ez így is van, személy szerint én annyira nem hiszek benne, hogy bog vagy bocha jól tud írni egy olyan oldalt, ami olyan embereknek szól, amilyenek ők nem, és akiket így elképzelni sem igazán tudnak).

    volt egy kérdés, hogy akkor miért reklámozzuk a felületeinken: mert nincs más ingyenes eszközünk ekkora elérésre. de, ha tehetném, kint lenne az index címlapján. :)

    kb. itt tartunk. abszolút útkeresés, mint azt láthatjátok. de aki nem mer, az nem is nyer, ezért is bízott meg a ph kiadó az arénás srácokban. csak, hogy tiszta legyen: bár tartalmilag külön utakon indul a veletech.hu, ugyanúgy a ph lapcsalád, mint kiadó elválaszthatatlan és "a nagy egész alá rendelt" része, mint mondjuk a mobilaréna.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák