Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Castell

    aktív tag

    válasz Dominó85 #39 üzenetére

    Igen, igazad van. A véleményemet jelen esetre alapoztam, tehát a teszt alanyra. Samsungban és a HTC-ben valóban nem nagyon érdemes gondolkodni. A Sonynak viszont az E4-es telói nem rosszak... A kínai gariztatással meg nem értek egyet. Plusz költség kiküldeni és vagy visszakapod vagy nem, és benne van a pakliban, hogy többször is utaztatni kell, ráadásul, ha nem tudod a szabályokat le is vámolják. Példának: 6 hónapja várunk egy kínai telefont vissza, amit saját költségen küldtünk ki és az eladó csak hiteget és most már írni sem ír. (nálunk itt tett pontot az i-re a Kínából rendelgetős történet).

    És ugye az Elephone G2-t a Ping D.-ban is meg lehet venni, a bolt egyébként nagyon korrekt, a vásárlási feltételeket és gariztatást is megnézve, de a hozzáadott értékek ellenére, gondolom ezért nem kapott plecsnit sem...

    Említetted a különféle romokat, szintén zenész nálam. "Kettővel" ezelőtti telefonomnál, egy ZTE jószággal igen csak megszenvedtem. A Needrom-on hiába volt megannyi rom a készülékhez, gyakorlatilag valami sosem akart működni, hol a videófelvétel, hol a gps, hol a random újraindulások. Pedig én nagyon minimalista vagyok: e-mail, böngésző, zene, csevegés és néhány specifikus app...

    De ez csak az én esetem. Én pozitív példának tartom pl. a Lenovo-t, amivel nagyon nem lőhetünk mellé (a Te véleményed is ezt igazolja)

    Összeségében tehát azon a véleményen vagyok, hogy a fórum egy nagyon jó alap, ha telefont akarunk venni, másrészt egy nagyobb gyártó termékével nem feltétlenül fogunk mellé lőni és a legfontosabb, hogy minden esetet érdemes számba venni. Hiszen egy elromlott, egy nem felhasználóbarát vagy egy hibásan működő telefon sok bosszúságot okozhat a tulajának. Hiszen a telefon nélkülözhetetlen számunkra.

    :))

Új hozzászólás Aktív témák