Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Rusi #45 üzenetére

    képet és videót írtam, az megy kábelen windows alatt is, a többit nem értem, hogy minek tetted hozzá, mert olyasmiről szó nem volt - csak képet írt az, akinek válaszoltam, de hozzátettem a videót is, mert az is megy -, a fóliás iphone videós elvárás...stb. pláne viccesnek, vagy inkább túlzónak hat, de lelked rajta...
    sokan elmondják és/vagy leírják, hogy volt iphone-juk, de a változásokat nem követik, a múltból pedig nem feltétlenül lehet megélni - mondom ezt azért is, mert a mai napig sokan abban a hitben vannak, hogy csak itunes szinkronizációval lehet képeket és videókat az iphone és a munkaállomás között mozgatni, de ez (szerencsére) nem igaz.
    amit én írtam, azt megcsinálom, ennyi;

    1

    2

    3

    utóbbi képen; egy gyorsban készített kép és egy néhány másodperces videó.

    [ Szerkesztve ]

  • Tibee86

    veterán

    válasz Rusi #106 üzenetére

    "Mondjuk épp egy VCF fájlt, ami a névjegyzékem és azt a telefonon két bökéssel beimportálom a névjegyzékbe. Ajajj, hát ilyesmit nem is tud... "

    De nem egyszerűbb, hogy belépsz a google acc.-oddal és egyből ott lesz minden telefonszám? Vagy az iCloud-ból ugyanúgy, de egyébként a vcf fájlt is be tudod tallózni az iCloud webes felületére ( ha már úgy is a gép előtt ülsz).
    A pendrive-os dolog oké, de soha nem is működött (és nem is fog) pendrive-ként egy iPhone, mivel az túl nagy lehetőséget adna a wareznak, és az Apple-nél (sajnos vagy nem sajnos) úgy vannak vele, hogy az ember megveszi a tartalmat nem pedig lopja és úgy másolja fel a telefonjára. Egyébként JB-vel megoldható kb minden.

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz Rusi #106 üzenetére

    aki kicsit is ismer engem, vagy legalább egy kapcsolódó hozzászólásomat olvasta, az pontosan tudja, hogy nem szokásom a mókolás, amikor épp androidos telefonjaim vannak, akkor nem játszik moddolt rom, nem kell root sem, de ios esetén sem jöhet szóba a jailbreak.
    teljesen gyári állapotú iphone-on készítek fényképeket és videókat, majd rádugom azt usb kábel által a windows oprendszert futtató notira, azok felismerik és telepítik mint külső meghajtót - a korábban linkelt képek szerint -, aztán másolással, de akár kivágással - ilyen esetben valóban törlődik is az állomány a telefon táráról - lementem az iphone-ról a nevesített tartalmakat.
    akinek ez nem megy, az valamit rosszul csinál, de semmin sem csodálkozom, hiszen láttam már úgy értetlenkedni felhasználót, hogy zárolt telefont dugott a munkaállomásra és csodálkozott, hogy csak a töltés indul be, de amikor szóltam, hogy oldja már fel a telefont és úgy dugja rá, akkor már okés volt minden.
    a mac nem az én asztalom, nem tudom, de nem is érdekel, hogy ott mi és miként működik, vagy sem.
    tovább nem ragozom, a mondandómhoz általad hozzátett, eltúlzott és kiforgatott dolgokra nem kívánok reagálni, amiket én nem írtam/állítottam, olyat senki sem kérjen rajtam számon, kvázi mondvacsinált elvárások alapján.
    tagoktól (mondhatni) megszoktam ezt és a helyén szoktam kezelni, nem okoz különösebb problémát, lekezelem/-reagálom vagy ignorálom, ahogy a helyzet épp megkívánja, de a te pozíciódban nem tartom korrektnek a hozzáállásodat és a stílusodat, nem tűnik elfogulatlannak.
    mindegy, lezártam én is a dolgot, végérvényesen...

    Littlecar; mire ide jutottam, pont válaszolni akartam Syl kérdésére is, de ha már így minősített engem - mint iPhone fun (még ha nem is helyesen írta), annak ellenére, hogy távol állok ettől, megannyi samsung, sony...stb. telefonnal a hátam mögött, még ha most 6s plus-t is használok, de előtte sem iphone volt (te tudod, hogy note 4) és vélhetően utána sem az lesz, mert szeretem és keresem a változatosságot, ezt sokszor hangoztatom is -, akkor nem erőlködöm, mert minek...

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Rusi #109 üzenetére

    Nem tudom, ez a pendrive dolog érdekes. Persze simán iTunes nélkül nem tudod minden fájl fogadására alkalmas adattárolóként használni. Én pl. ezért használok MEGA-t. Az iPad-emet van a Mass Effect 3, millió RAR-ban lévő szoftver és stb.(40+GB-ba) Megaba behúzom wifi-n a tableten, és ha valakinek át akarom dobni, mert nem gyorsabb pl. kábelen, mint wifin szenvedni (pl. lassú a net), akkor kell az iTunes, hogy az iPad-en lévő adatot át tudjam tolni az ismerősnek, de az bármilyen adat lehet, bármilyen fájlkiterjesztésbe.
    Nyilván nem olyan egyszerű így, mint pendrive-ként használni, de nem is feltétlenül a tabletet használom erre a célra. (van a kulcstartómon egy 256 GB-os eléggé gyors pendrive és van egy mobil rack-es SSD-m is ;) ) azért ezek még mindig kényelmesebben ha fájl akarsz "hurcibálni". Ettől függetlenül teljesen megértem, hogy számodra, miért nem jó opció a iOS. :K

Új hozzászólás Aktív témák